vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Lenovo TP Stack Professional kit - Power Bank/Wireless Router/1TB Hard Drive/Bluetooth reproduktor

Kalkulačka splátek CETELEM
11969 Kč s DPH

9892 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
USB - vše do USB
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 4XH0H34192
Výrobce: LENOVO
Záruka: 24 měsíců
Lenovo TP Stack Professional kit - Power Bank/Wireless Ro...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
ThinkPad Stack spojuje čtyři populární příslušenství do jednoho. Power Banku, Wifi router, externí pevný disk a Bluetooth reproduktor!
Jednotlivé komponenty jsou navržené tak, že je možné je spojit dohromady díky čtyřem nožičkám a dírkám a magnetům vytvořit velmi kompaktní celek vážící necelý kilogram a půl..
Nevznikne však jen věž poskládaná z jednotlivých komponent ale kompaktní multifunkční zařízení kde jednotlivé moduly komunikují přes Pogo rozhraní.
Modulární design Vám dává možnost jednotlivé komponenty navzájem kombinovat a využívat vždy jen to co potřebujete.


Wireless Access Point:
Vytvořit vlastní síť kdekoliv? S Thinkpad Stack Wireless Access Point žádný problém. Kromě Wi-Fi (802.11 a / b / g / n / AC, 2.4GHz/5GHz) nabízí i 10/100 Mbit WAN (RJ45) port a USB port pro použití s kompatibilními 3G / 4G adaptéry pro maximální konektivitu. Ve spojení s Thinkpad Stack 1TB USB 3.0 HDD nabízí cloudové funkce na lokální síti i zvenčí s TP Stack USB Power Bankou i bez nutnosti napájení.


Bluetooth reproduktor:
Bluetooth reproduktor pro hudbu, videa či konference. Obsahuje 2x2 W stereo reproduktory a mikrofon s redukcí šumu. Je možné připojit k zařízení pomocí 4.0 Bluetooth. Životnost baterie je až 8 hodin, může být však prodloužena připojením Thinkpad Stack Power banky bezdrátově až na 48 hodin.


1TB USB 3.0 HDD:
Tento Hard disk nabízí 1TB kapacitu a rychlé připojení přes rozhraní USB 3.0. Ve spojení s ThinkPad Stack Wireless Access Point nabízí cloudové funkce na lokální síti i zvenčí.


USB Power Bank:
Lenovo TP Stack - 10000mAh Power Bank. Unikátní Pogo design umožňuje možné napájet další komponent zapojených do věže. Možnost nabíjení až dvou USB zařízení najednou. Nabíjení až 4 dalších Stacků spojených do jedné věže. Možnost kontroly nabití pomocí LED signalizace.

Obrázek má poze informativní charakter.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Lenovo TP Stack Professional kit - Power Bank/Wireless Router/1TB Hard Drive/Bluetooth reproduktor
Diskuze k produktu: thinkpad-stack-professional-kit není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.