vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ThinkPad USB 3.0 Pro Dock

Kalkulačka splátek CETELEM
5749 Kč s DPH

4752 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 40A70045EU
Výrobce: LENOVO
Záruka: 12 měsíců
ThinkPad USB 3.0 Pro Dock
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
ThinkPad USB 3.0 Pro Dock je univerzální USB dokovací stanice, která poskytuje rychlé a snadné připojení ke všem přídavným zařízením pro každý pracovní den. Stačí připojit pomocí jednoho USB 3.0 kabelu s PC, a získáte okamžitý přístup až ke dvěma externím monitorům, USB portům, Gigabit Ethernetu, sluchátkům / reproduktorům, USB tiskárnám, skenerům, klávesnicím, myším atd. Dock může také nabíjet mobilní zařízení prosřednictvím jednoho vždy napájeného USB portůu.

Dock vyžaduje k povozu přiložený AC adaptér.

Připojení
3x USB 3.0 - jeden stále napájený
2x USB 2.0
1x USB 3.0 upstream konektor
1x DVI
1x DP
1x Gigabit Ethernet
1x Combo audio Port
1x otvor pro bezpečnostní zámek

Další funkce
Tlačítko Power pro zapnutí a vypnutí přístrojePřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Související produkty:
Diskuze k ThinkPad USB 3.0 Pro Dock
Diskuze k produktu: thinkpad-usb-30-pro-dock není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.