vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Thrustmaster Ferrari Racing volant pro PC/ PS3

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1514 Kč s DPH

1251 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 4060052
Výrobce: Thrustmaster
Záruka: 24 měsíců
Thrustmaster Ferrari Racing volant pro PC/ PS3
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výbava jako v pravém Ferrari Thrustmaster Ferrari Red Legend je vhodný pro závodní hry na systému PlayStation 3 i PC (GT, F1, NASCAR, Rally, GRID 2, atd.). Nabídne plně programovatelnou výbavu – 11 akčních tlačítek, D-pad, 2 páčky sekvenčního řazení, sadu 2 velkých pedálů a nastavitelnou citlivost volantu pro přesné řízení. Maximální věrnosti závodění napomáhá exkluzivní technologie Bungee Cord s realistickým lineárním odporem od firmy Thrustmaster. Vlastnosti 2 digitální páčky sekvenčního řazení ve stylu Ferrari, umístěné pod volantem. Sada 2 širokých pohodlných pedálů s nastavitelným sklonem, brzdový pedál s progresivním odporem. Plně programovatelné funkce: 2 páčky sekvenčního řazení, 11 akčních tlačítek, D-Pad. Velké a široké programovatelné pedály pro přesné a pohodlné zrychlování a brzdění. Nastavitelná citlivost volantu a automatické centrování pro přesné řízení. Technologie Thrustmaster Bungee Cord - exkluzivní systém zajišťující realistický odpor. Centrální připevňovací systém se širokými úchyty pro optimální stabilitu při uchycení na všechny typy stolů.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Thrustmaster Ferrari Racing volant pro PC/ PS3
Diskuze k produktu: thrustmaster-sada-volantu-a-pedalu-ferrari-racing-wheel-red-lege není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.