vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Tlakoměr Medisana HGN 51067

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
663 Kč s DPH

548 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: MEDISANA
Váha: 1
Tlakoměr Medisana HGN 51067
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Plně automatický tlakoměr a snímač srdečního pulzu plně ovladatelný stiskem jednoho jediného tlačítka. Přístroj je schopný měřit krevní tlak v rozmezí 0 - 300 mmHg a srdeční pluz v rozmezí 30 - 180 tepů/min. Naměřená hodnota tlaku je kromě přehledného LCD symbolizována také na standardně používané barevné stupnici (zelená, žlutá a červená barva). Přístroj obsahuje také paměť pro uložení 60 měření dvou odlišných osob, bez problémů je také možné sledovat i dlouhodobé výsledky, a ty pak ukázat např. svému lékaři.

Parametry a specifikace:
Paměť: 2 x 60 pozic
Měřitelný rozsah pro měření krevního tlaku: 0 - 300 mmHg
Měřitelný rozsah srdečního pulzu: 30 - 180 tepů/min


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Tlakoměr Medisana HGN 51067
Diskuze k produktu: tlakomer-medisana-hgn-51067 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.