vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Tlakoměr Withings BP-801

Kalkulačka splátek CETELEM
3305 Kč s DPH

2731 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: WITHINGS
Váha: 1
Tlakoměr Withings BP-801
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Bezdrátový tlakoměr, kompatibilní se systémy iOS 6.0 a vyšší a Android 4.0 a vyšší, Bluetooth, pro udržení Vašeho zdraví.

Bezdrátový bluetooth tlakoměr, díky kterému budete mít svůj tlak stále pod kontrolou. Pomocí chytré aplikace ve Vašem smartphone můžete bezdrátově propojit tlakoměr s telefonem a měřit svůj tlak.

Tlakoměr je kompatibilní se systémy iOS 6.0 a vyšší (iPhone 3GS/4/4S/5/5S/5C, iPad, iPod touch 4. generace a novější) a Android 4.0 a vyšší.

Withings přináší chytré řešení pro Vaše zdraví. Drží trendy s novými technologiemi, zejména od roku 2009 Withings rozšířila sortiment o zařízení, která jsou uživatelsky přívětivá a zároveň napomáhající k udržení se v kondici. Withings nyní spolupracuje víceméně s více než sty partnerskými aplikacemi a zařízeními.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Tlakoměr Withings BP-801
Diskuze k produktu: tlakomer-withings-bp801 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.