vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

T-Mobile Chytré auto

Kalkulačka splátek CETELEM
3499 Kč s DPH

2892 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 8595108709129
Výrobce: T-MOBILE CZECH REPUBLIC A.S.
Záruka: 24 měsíců
T-Mobile Chytré auto
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
//www.t-mobile.cz/chytre-auto
Jak řídíte, ať víte, jak se zlepšit.
Dozvíte se základní informace o stylu každé jízdy(brždění, zrychlování, volnoběh)
a základní jízdní statistiky (vzdálenost, otáčky, rychlost,…). Nastavíte si limit maximální rychlosti a dostanete informaci, pokud ji auto překročí (hodí se třeba pro vyhodnocení jízdy). Kde právě je nebo kde bylo. V aplikaci pořád vidíte, kde vaše auto je –zaparkované
i v pohybu. Auto vidíte na mapě, kde si můžete zapnout iGoogle Street View a podívat se na reálnou podobu místa. Polohu svého auta můžete sdílet, s kým chcete. Ideální, pokud chcete drahé polovičce dát vědět, kde přesně vůz najde na parkovišti. Můžete si nastavit oblasti, ve kterých se auto může pohybovat. A když z ní vyjede, dostanete upozornění.

Zda má nějakou závadu nebo defekt.
Uvidíte spoustu užitečných informací jako je stav paliva, a dokonce i autobaterie. Aplikace vám nahlásí, pokud auto bude mít technický problém a poradí vám, o co jde a jak to máte řešit.

Jestli do něj někdo narazil nebo jej krade
Jakmile vaše auto nastartuje nebo se dá do pohybu, aplikace vám to řekne. Chytré auto hlásí i otřesy vozu, takže budete vědět, že vám auto někdo odtahuje nebo krade. Aplikace vám napíše, pokud se zařízení odpojí od auta (třeba když se zloděj pokusí auto nastartovat přes OBD port) a další funkce.

Statistiky jízdy (počet najetých km, doba jízdy, maximální rychlost, průměrná rychlost, otáčky, průměrnou spotřebu…). V knize jízd si označíte, která jízda byla služební a která soukromá a tutéž knihu jízd si pak můžete vyexportovat a poslat e-mailem. Zařízení vám nevybije autobaterii – pokud se vám skoro vybije, zařízení se samo odpojí.

Funguje i se systémem start/stop
Tím to nekončí, nové funkce i další aplikace budou přicházet a budou dostupné vždy pro všechny zákazníky, i pro ty, kteří již Chytré auto mají. Co k chytrému autu potřebujete
a jak to funguje:

Auto- Ověřte si, jestli je vaše auto kompatibilní (připravujeme)
Mobilní telefon- S Androidem nebo iOS
Aplikaci motion- Zdarma ke stažení v Google Play a App Store .Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k T-Mobile Chytré auto
Diskuze k produktu: tmobile-chytre-auto není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.