vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TO 9497 20l trouba gril + horkovzduch

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1999 Kč s DPH

1652 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem, dodání do 3 dnů
Výrobce: Severin
Váha: 9,6
TO 9497 20l trouba gril + horkovzduch
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
MINITROUBA S HOKOVZDUCHEM, OTOČNÝM GRILEM A PIZZA KAMENEM výkon 1500 W objem vnitřního prostoru 20 l lakovaný povrch odolný vůči vysokým teplotám 5-polohový spínač: vypnutí – vrchní ohřev – vrchní a spodní ohřev – vrchní ohřev a otočný gril – spodní ohřev nastavitelná teplota: 100 - 230 °C všechny funkce v kombinaci s ventilací horkého vzduchu pro rychlý a perfektní výsledek pečení 60 minutový časovač se signálním tónem po uplynutí nastaveného času kontrolka zapnutí s praktickým otočným grilem pro maso a drůbež s grilovacím roštem a plechem rozměry plechu: délka = 280 mm, šířka = 280 mm také pro pečení pizzy do 28 cm O nastavitelná výška roštu/plechu vyjímatelný plech na drobky apod. včetně kamenu na pečení PIZZY rozměry: délka = 452 mm, hloubka = 402 mm, výška = 287 mm


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TO 9497 20l trouba gril + horkovzduch
Diskuze k produktu: to-9497-20l-trouba-gril-horkovzduch není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.