vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TomTom Nabíječka a RDS-TMC přijímač GO 1000/1005

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1222 Kč s DPH

1010 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 9UUC.002.01
Výrobce: TOMTOM
Záruka: 24 měsíců
TomTom Nabíječka a RDS-TMC přijímač GO 1000/1005
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Přijímač informací o dopravní situaci pro GO 1000 a 1005

* TomTom přijímač informací o dopravní situaci přijímá dopravní informace pro zařízení TomTom, které současně nabíjí. Za cenu přijímače získáte aktualizace dopravních informací a umožníte zařízení TomTom přepočítat trasu, abyste se vyhnuli dopravní zácpě.
* Stačí připojit přijímač informací o dopravní situaci k zařízení TomTom a do cigaretového zapalovače v automobilu a budete automaticky přijímat informace o dopravní situaci přes připojení TMC.
* Po naplánování cesty se na panelu dopravy na pravé straně obrazovky zobrazují dopravní upozornění, která se vztahují k trase. Když poklepete na ikonu zobrazenou na panelu dopravy, obdržíte další informace, například příčinu a druh dopravního zpoždění, jako je nehoda nebo zácpa.
* Toto příslušenství vyžaduje nejnovější verzi aplikace TomTom. Připojte zařízení TomTom k počítači a použijte TomTom HOME k automatické a bezplatné aktualizaci aplikace.

Hlavní vlastnosti:

* Řešení „dva v jednom“ pro příjem informací o dopravní situaci RDS-TMC a nabíjení zařízení
* Snadné používání
* Nepotřebujete další kabely, ani na čelním skle!
* Ideální příjem bezplatných informací o dopravní situaci ve vaší zemi nebo v zahraničí (kde je dostupná služba TMC)
* Rozsáhlé vstupní napětí 12-24V pro všechna vozidla
* Informace o kompatibilitě na stránkách výrobce: http://www.tomtom.com/cs_cz/products/accessories/traffic-receivers-and-antennas/go-1000-rds-tmc-receiver-9UUC.002.01/#

Obsah balení:

* Přijímač informací o dopravní situaci
* Uživatelská příručka


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TomTom Nabíječka a RDS-TMC přijímač GO 1000/1005
Diskuze k produktu: tomtom-rdstmc-prijimac-go-1000-1005 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.