vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TomTom Rider 400 EU Premium Pack pro motocykly LIFETIME mapy

Kalkulačka splátek CETELEM
13176 Kč s DPH

10889 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 1GE0.002.01
Výrobce: TOMTOM
Váha: 0,36
Záruka: 24 měsíců
TomTom Rider 400 EU Premium Pack pro motocykly LIFETIME mapy
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Klikaté silnice Dejte vale nudným rovinkám a najděte si zábavné klikaté silnice. Kopcovité silnice Sestupte až na pobřeží nebo se vyšplhejte do závratných výšin. Plánování okružní trasy Objevujte nové trasy – stačí jen klepnout na oblast, kterou chcete prozkoumat. Pozice na výšku Stačí otočit zařízení do pozice na výšku a uvidíte další zatáčky, které vás na trase čekají. Plánování trasy na počítači Naplánujte si trasu v pohodlí domova pomocí služby Tyre Pro Sdílení souborů přes Bluetooth Podělte se o svou cestu přes Bluetooth – než vyrazíte, nebo když jste na cestě. Hlasové pokyny přes Bluetooth Nespouštějte oči ze silnice a poslouchejte pokyny ve sluchátkách. Doživotní přístup ke službě TomTom Traffic Jezděte vždy s dopravními informacemi v reálném čase po celou dobu životnosti zařízení Služba Rychlostní radary TomTom na 3 měsíce Získejte upozornění na rychlostní radary. Vyhněte se pokutám za rychlou jízdu díky přesným a včasným varováním při překročení rychlosti. Volání hands-free Přijímejte příchozí hovory i za jízdy. BZ od komunity Nahrajte body zájmu od komunity do svého zařízení TomTom Rider. MyDrive Použijte smartphone, tablet nebo počítač k procházení dopravních informací v reálném čase, plánování tras a odesílání cílů do vašeho zařízení TomTom Rider. Technické parametry: Displej: 4,3'', rozlišení 480 x 272 pix., Paměť: 16 GB, slot na micro SD kartu Připojení: Bluetooth Audio – pro volání hands-free, hlasové pokyny přes náhlavní soupravu (podpora profilu HS a HFP) Připojení smartphonu - služby TomTom Traffic, Rychlostní radary TomTom, QuickGPSFix prostřednictvím připojení Bluetooth ve vašem smartphonu USB - Port Micro USB a kabel USB 2.0 Držák: upevňovací sada RAM – hodí se téměř pro všechny motocykly Odolnost: IPX7 - chrání před jakýmkoli vlhkým či mokrým počasím Baterie: Až 6 hodin provozu Rozměry: 136,8 x 88,4 x 30,5 mm Hmotnost: 280 g Kompletní informace najdete na: http://www.tomtom.com/cs_cz/drive/motorcycle/products/rider-400-premium-pack/


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TomTom Rider 400 EU Premium Pack pro motocykly LIFETIME mapy
Diskuze k produktu: tomtom-rider-400-eu-premium-pack-pro-motocykly-lifetime-mapy není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.