vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TomTom START 20 Regional CEE LIFETIME mapy

Kalkulačka splátek CETELEM
3101 Kč s DPH

2563 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 1EN4.030.04
Výrobce: TOMTOM
Váha: 0,261
Záruka: 24 měsíců
TomTom START 20 Regional CEE LIFETIME mapy
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
TOMTOM START 20 Regional Ať už jedete po známých cestách nebo se pouštíte do nových končin, s navigací TomTom Start můžete cestovat bez obav. Jde o nejlepší zařízení ve své třídě a jeho použití je překvapivě snadné. Na jeho větší obrazovce uvidíte vysoce kvalitní mapy a můžete se spolehnout, že vás bezpečně provede i složitými křižovatkami, takže vždy pojedete s jistotou. LIFETIME mapy – doživotní aktualizace map ZDARMA ezděte vždy s nejnovější mapou. Dojeďte do cíle rychleji s LIFETIME mapami - doživotní aktualizace map ZDARMA. V průběhu životnosti produktu můžete do svého zařízení každý rok stáhnout nejméně 4 plné aktualizace mapy. Získáte všechny aktualizace silniční sítě, adres a bodů zájmu. Dokonalé navádění jízdními pruhy Přehledně ukazuje, do kterého jízdního pruhu se máte před křižovatkou zařadit, abyste nepřejeli odbočku. I na těch nejsložitějších dálničních uzlech budete díky realistickému 3D znázornění křižovatky v pohodě a bezpečí. Hlavní vlastnosti LIFETIME mapy - doživotní aktualizace map ZDARMA (vztahuje se na životnost přístroje) Mluvené názvy ulic Méně stresu při řízení Dokonalé navádění jízdními pruhy pro mimořádný přehled při navigaci komplikovanými křižovatkami QuickGPSfix™ Plug Go Úspora času a peněz Ekotrasy Předinstalované rychlostní radary TomTom Technologie IQ Routes - využívá jedinečnou databázi skutečných jízdních časů a proto vždy pojedete po trase, která je v danou denní dobu nejrychlejší Zdokonalená bezpečnost Pomoc! – nabídka pro případ nouze Kvalitní dotyková obrazovka s velkou úhlopříčkou 4,3” (11 cm) Chytré doplňky Integrovaný držák Parkovací asistent - navigace na nejbližší parkoviště Časté cíle Technologie TomTom Map Share™- BEZPLATNÉ denní opravy map od komunity TomTom Map Share Záruka nejnovějších map Zadávání cíle dle souřadnic Technické specifikace Výdrž baterie: až 2 hodiny Paměť: 2 GB Displej: velikost displeje 4.3" (11 cm) Typ displeje: 16:9 LCD širokoúhlý Rozlišení displeje: 480 x 272 pixelů Rozměry: 119 x 80 x 25 mm Hmotnost: 181 gramů


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TomTom START 20 Regional CEE LIFETIME mapy
Diskuze k produktu: tomtom-start-20-regional-lifetime-mapy není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.