vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TomTom START 42 Regional (CEE) LIFETIME mapy - střední a východní Evropa

Kalkulačka splátek CETELEM
3335 Kč s DPH

2756 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 1AA4.030.01
Výrobce: TOMTOM
Váha: 0,261
Záruka: 24 měsíců
TomTom START 42 Regional (CEE) LIFETIME mapy - střední a ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Doživotní záruka mapy Připojením navigačního zařízení TomTom START 42 k počítači si ověřte, zda máte opravdu aktuální mapy. Nové mapy vydáváme sezónně – součástí jsou změny na silnicích a revidované rychlostní limity. Získejte tyto aktualizace zdarma, na dobu životnosti zařízení. Služba Rychlostní radary na 3 měsíce Vylepšená upozornění na zařízení TomTom START vám řeknou, kdy se blížíte k rychlostnímu radaru, a připomenou vám požadovaný rychlostní limit. Aktualizovaná umístění radarů si můžete stahovat po 3 měsíce, bez příplatků, pravidelným připojováním k počítači. Dokonalé navádění jízdními pruhy Vaše zařízení TomTom START vám pomůže připravit se na výjezdy a křižovatky tím, že vám jasně ukáže správný jízdní pruh pro naplánovanou trasu. Nikdy proto nepřejedete odbočku a nebudete muset náhle přejíždět z pruhu do pruhu. Bezplatné aktualizace softwaru Naše navigační zařízení se neustále vyvíjejí. Pravidelným připojením zařízení TomTom START k počítači si můžete zdarma stáhnout naše aktualizace softwaru. Získáte nové navigační funkce, lepší výkon a navíc možnosti přizpůsobení. Během pár minut. Technické parametry: Displej: 4,3'', rozlišení 480 x 272 pix., Paměť: 8 GB, slot na micro SD kartu Držák: Jednoduchý oboustranný držák Baterie: Až 1 hodinu provozu Rozměry: 126 x 85 x 23 mm Hmotnost: 167 g Kompletní informace najdete na: http://www.tomtom.com/cs_cz/drive/car/products/start-42/


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TomTom START 42 Regional (CEE) LIFETIME mapy - střední a východní Evropa
Diskuze k produktu: tomtom-start-42-regional-cee-lifetime-mapy-stredni-a-vychodni-evropa není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.