vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TomTom TRUCKER 500, LIFETIME mapy

Kalkulačka splátek CETELEM
8187 Kč s DPH

6766 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 1FA5.002.60
Výrobce: TOMTOM
Váha: 0,315
Záruka: 24 měsíců
TomTom TRUCKER 500, LIFETIME mapy
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Doživotní mapy pro nákladní vozy Vyhněte se nepříjemným překvapením s aktualizacemi map pro nákladní vozy bez příplatku po dobu životnosti vašeho produktu. Služba rychlostní radary TomTom na 3 měsíce Vyhněte se výdajům s 3měsíční zkušební verzí služby rychlostní radary, která vám pomůže včas zpomalit. Služba TomTom Traffic na 3 měsíce Se službou TomTom Traffic najdete prostřednictvím smartphonu v reálném čase rychlejší trasu, po které dorazíte do cíle včas. Možnost navigace ve více vozidlech Profil vozidla můžete snadno přepínat mezi nákladním vozem, autobusem, dodávkou a automobilem. Vždy tak budete mít po ruce tu správnou navigaci. Dokonalé navádění jízdními pruhy Zřetelně zobrazuje, do kterého pruhu máte na křižovatce najet a kterým výjezdem máte sjet z dálnice, takže už nepřejedete žádnou odbočku. Speak Go Satelitní navigaci TomTom Trucker můžete za jízdy ovládat hlasem. Rychlé hledání Najděte cíle rychleji: Intuitivní vyhledávání zobrazí adresy a body zájmu postupně, jak budete psát. Body zájmu od komunity Nahrajte si své oblíbené Body zájmu od komunity do zařízení TomTom Trucker. Držák Click Go Jedinečný magnetický držák urychluje a usnadňuje vkládání a vyjímání zařízení. Technické parametry: Displej: 5", rozlišení 480 x 272 pix., Paměť: 16 GB, slot na micro SD kartu Připojení: Služby TomTom Traffic, Rychlostní radary TomTom, QuickGPSFix prostřednictvím připojení Bluetooth ve vašem smartphonu Držák: Click Go Baterie: Až 2 hodiny provozu Rozměry: 144,5 x 90,5 x 22,2 mm Hmotnost: 235 g Kompletní informace najdete na: https://www.tomtom.com/cs_cz/drive/truck/products/trucker-500/


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TomTom TRUCKER 500, LIFETIME mapy
Diskuze k produktu: tomtom-trucker-500-lifetime-mapy není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.