vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TomTom TRUCKER 5000, LIFETIME mapy

Kalkulačka splátek CETELEM
9128 Kč s DPH

7544 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 1FL5.002.11
Výrobce: TOMTOM
Váha: 0,315
Záruka: 24 měsíců
TomTom TRUCKER 5000, LIFETIME mapy
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Doživotní mapy pro nákladní vozy Jezděte vždy s nejnovější mapou pro nákladní vozy, bez příplatku. Plánování tras pro nákladní vozy Trasy určené pro nákladní vozy podle velikosti, hmotnosti, nákladu a rychlosti. Služba TomTom Traffic na 1 rok Jezděte s bezplatnými dopravními informacemi v reálném čase napříč Evropou na 1 rok. BZ od komunity Nahrajte si své oblíbené Body zájmu od komunity do zařízení TomTom Trucker. Služba rychlostní radary TomTom na 1 rok Jezděte s upozorněními na rychlostní radary v 36 zemích napříč Evropou po dobu 1 roku. Dokonalé navádění jízdními pruhy Zřetelně zobrazuje, do kterého pruhu máte na křižovatce najet. Speak Go Ovládejte své zařízení hlasem. Rychlé hledání Najděte cíl rychleji na základě výsledků intuitivního vyhledávání. Funkce Rychlé hledání začíná vyhledávat váš cíl, jakmile začnete psát. Držák Click Go Jedinečný magnetický držák usnadňuje vkládání a vyjímání zařízení. Plně interaktivní displej Zvětšujte, zmenšujte a posunujte interaktivní mapu a objevujte svět okolo vás. Technické parametry: Displej: 5", rozlišení 480 x 272 pix., Paměť: 16 GB, slot na micro SD kartu Připojení: Integrovaný modem GSM Držák: Click Go Baterie: Až 2 hodiny provozu Rozměry: 144,5 x 90,5 x 22,2 mm Hmotnost: 235 g Kompletní informace najdete na: http://www.tomtom.com/cs_cz/drive/truck/products/trucker-5000/


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TomTom TRUCKER 5000, LIFETIME mapy
Diskuze k produktu: tomtom-trucker-5000-lifetime-mapy není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.