vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TomTom TRUCKER 5000, LIFETIME mapy

Kalkulačka splátek CETELEM
8875 Kč s DPH

7335 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 1FL5.002.11
Výrobce: TOMTOM
Váha: 0,315
Záruka: 24 měsíců
TomTom TRUCKER 5000, LIFETIME mapy
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Doživotní mapy pro nákladní vozy Jezděte vždy s nejnovější mapou pro nákladní vozy, bez příplatku. Plánování tras pro nákladní vozy Trasy určené pro nákladní vozy podle velikosti, hmotnosti, nákladu a rychlosti. Služba TomTom Traffic na 1 rok Jezděte s bezplatnými dopravními informacemi v reálném čase napříč Evropou na 1 rok. BZ od komunity Nahrajte si své oblíbené Body zájmu od komunity do zařízení TomTom Trucker. Služba rychlostní radary TomTom na 1 rok Jezděte s upozorněními na rychlostní radary v 36 zemích napříč Evropou po dobu 1 roku. Dokonalé navádění jízdními pruhy Zřetelně zobrazuje, do kterého pruhu máte na křižovatce najet. Speak & Go Ovládejte své zařízení hlasem. Rychlé hledání Najděte cíl rychleji na základě výsledků intuitivního vyhledávání. Funkce Rychlé hledání začíná vyhledávat váš cíl, jakmile začnete psát. Držák Click & Go Jedinečný magnetický držák usnadňuje vkládání a vyjímání zařízení. Plně interaktivní displej Zvětšujte, zmenšujte a posunujte interaktivní mapu a objevujte svět okolo vás. Technické parametry: Displej: 5", rozlišení 480 x 272 pix., Paměť: 16 GB, slot na micro SD kartu Připojení: Integrovaný modem GSM Držák: Click & Go Baterie: Až 2 hodiny provozu Rozměry: 144,5 x 90,5 x 22,2 mm Hmotnost: 235 g Kompletní informace najdete na: http://www.tomtom.com/cs_cz/drive/truck/products/trucker-5000/


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TomTom TRUCKER 5000, LIFETIME mapy
Diskuze k produktu: tomtom-trucker-5000-lifetime-mapy není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.