vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TOMTOM TRUCKER 6000 LIFETIME SERVICES, LIFETIME mapy, 6" displej !

Kalkulačka splátek CETELEM
13723 Kč s DPH

11341 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 1FL6.002.59
Váha: 0,38
Záruka: 24 měsíců
TOMTOM TRUCKER 6000 LIFETIME SERVICES, LIFETIME mapy, 6" ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Technická podpora TomTom :
http://www.tomtom.cz/support
Telefon : 239 000 491 (PO-PA 9:00-16:00)

TRUCKER 6000 – VYDÁNÍ S DOŽIVOTNÍMI SLUŽBAMI
Využijte dobu jízdy co nejvíce se satelitní navigací pro nákladní vozy TomTom, která kombinuje trasy určené pro nákladní vozy s doživotním přístupem k neuvěřitelně přesné službě TomTom Traffic, a šetří tak čas. Než vyjedete, naplánujte si v aplikaci MyDrive ideální trasu podle velikosti vozidla, hmotnosti, nákladu a rychlosti. Získejte upozornění na rychlostní radary a živé dopravní informace, které vám pomohou doručit zásilky včas.
•Přizpůsobitelné plánování tras pro nákladní vozy
•Doživotní mapy pro nákladní vozy
•Doživotní přístup ke službě TomTom Traffic
•Doživotní přístup ke službě Rychlostní radary
•Předběžné plánování s aplikací MyDrive
•Služby prostřednictvím vestavěné karty SIM. Žádné poplatky za roaming.
•Dotykový displej s úhlopříčkou 6" (15 cm)

Technické údaje
•Velikost displeje: Dotykový displej s úhlopříčkou 6" (15 cm)
•Typ obrazovky: Kapacitní širokoúhlý displej 16:9
•Rozlišení obrazovky: 800 x 480 pixelů
•Výdrž baterie: Až 2 hodiny provozu bez nabíjení
•Paměť: 16 GB
•Slot na karty SD: microSD

4 v 1: Díky možnosti navigace ve více vozidlech můžete satelitní navigaci TomTom Trucker využít v jakémkoli typu vozidla. Profil vozidla můžete snadno přepínat mezi nákladním vozem, autobusem, dodávkou a automobilem. Budete tak mít po ruce tu správnou navigaci, ať už sedíte za volantem jakéhokoli vozidla

Funkce
•Přizpůsobitelné plánování tras pro nákladní vozy - Získejte přizpůsobené trasy pro konkrétní typ, velikost, váhu, náklad a rychlost vozidla, aby byly vaše cesty efektivnější. Díky přizpůsobitelnému plánování tras pro nákladní vozy budete na svých cestách činit informovaná rozhodnutí a získáte tak realistický čas příjezdu.
•Předběžné plánování s aplikací MyDrive - Pohodlně si předem naplánujte trasu v aplikaci MyDrive kdykoli a kdekoli a zkraťte svou dobu jízdy. Přizpůsobte si své cesty pomocí preferovaných zastávek a synchronizujte danou trasu se satelitní navigací pro nákladní vozy. Až potom nasednete do vozu, budete připraveni hned vyrazit
•Doživotní přístup ke službě TomTom Traffic - Máte něco doručit v pátek v 5 odpoledne? Provoz lze z větší části předvídat a společnost TomTom ví jak, a to na dálnicích i silnicích nižších tříd. S přístupem k neuvěřitelně přesné službě TomTom Traffic najdete rychlejší trasu po dobu životnosti vašeho produktu. Do cíle své cesty tak dorazíte včas.
•Doživotní přístup ke službě Rychlostní radary - Jezděte klidněji s přehledem o umístění stálých i mobilních radarů napříč Evropou po dobu životnosti vašeho produktu. Upozornění na rychlostní radary v satelitní navigaci TomTom HGV vám poskytne dostatek času na zpomalení a pomůže vám ušetřit na případných pokutách.
•Doživotní mapy pro nákladní vozy - Díky doživotním aktualizacím map pro nákladní vozy budete bez příplatku jezdit podle nejnovějších map. Výsledkem bude efektivnější plánování tras a přesnější čas příjezdu. Stáhněte si až 4 aktualizace map pro nákladní vozy za rok a vyhněte se nepříjemným překvapením na cestách.
•Včetně karty SIM a dat - Ať už vás cesta zavede kamkoli, zůstaňte ve spojení se světem a využijte službu TomTom Traffic a Rychlostní radary v reálném čase bez telefonních poplatků. Zařízení TomTom Trucker dodáváme včetně karty SIM a dat, takže se už nebudete muset zatěžovat telefonními poplatky – a to ani doma, ani v zahraničí.
•Možnost navigace ve více vozidlech - 4 v 1: Díky možnosti navigace ve více vozidlech můžete satelitní navigaci TomTom Trucker využít v jakémkoli typu vozidla. Profil vozidla můžete snadno přepínat mezi nákladním vozem, autobusem, dodávkou a automobilem. Budete tak mít po ruce tu správnou navigaci, ať už sedíte za volantem jakéhokoli vozidla.
•Dokonalé navádění jízdními pruhy - Dokonalé navádění jízdními pruhy od společnosti TomTom představuje jednoduchý a bezpečný způsob přejíždění mezi pruhy. Uvidíte, do kterého pruhu se zařadit na spletitých křižovatkách a dálničních sjezdech, takže už nepřejedete žádnou odbočku ani nebudete muset náhle nebezpečně přejíždět mezi pruhy.
•Speak Go - Ovládejte satelitní navigaci TomTom Trucker hlasem, aniž byste spustili ruce z volantu. K dispozici máte více než 50 hlasových příkazů, včetně možnosti naplánovat cestu nebo zadat adresu. Na svých cestách si vystačíte jen s hlasovým ovládáním.
•Držák Click Go - Pořiďte si držák na míru pro váš nákladní vůz: Satelitní navigaci TomTom Trucker můžete připojit k držáku na čelní sklo nebo na palubní desku a zajistit tak bezpečnou a pohodlnou manipulaci. Jedinečný držák usnadňuje vkládání a vyjímání zařízení.

Obsah balení:
TomTom Trucker 6000 – vydání s doživotními službami
Držák Click Go
USB kabel a nabíječka do automobilu
Upevňovací disk na palubní desku
Instalační plakát

POKRYTÍ MAPY
Nainstalované mapy: AD, AT, BE, BG, CH, CY, CZ, DE, DK, EE, ES, FI,
FR, GB, GI, GR, HR, HU, IE, IT, IS, LI, LT, LU, LV, MC, MD, ME, MT, NL,
NO, PL, PT, RO, RS, SE, SI, SK, SM, TR, VA, XK.
Spojovací komunikace: AL, BA, BY, MD, MK.
Pokrytí map pro nákladní vozy (výška, délka, hmotnost,
hmotnost na jednu nápravu a nebezp. mat.): AT, BE, CH, CZ, DE,
DK, ES, FI, FR, GR, HR, HU, IE, IT, LU, NL, NO, PL, PT, RO, SE, SI, SK, SM,
UK.

Doživotní přístup k mapám: v průběhu životnosti produktu si můžete stáhnout 4 nebo více úplných aktualizací jakékoliv nainstalované mapy. Ke stahování nových map a aktualizací potřebujete počítač s připojením k internetu a účet MyTomTom. Další informace naleznete na adrese tomtom.com/lifetimemaps

Více na webu výrobce: https://www.tomtom.com/cs_cz/drive/truck/products/trucker-6000-lifetime-edition/Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TOMTOM TRUCKER 6000 LIFETIME SERVICES, LIFETIME mapy, 6" displej !
Diskuze k produktu: tomtom-trucker-6000-lifetime-services-lifetime-mapy není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.