vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

HP tisková kazeta černá, CE310AD - 2 pack

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2280 Kč s DPH

1884 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: CE310AD
Výrobce: HP
Záruka: 24 měsíců
HP tisková kazeta černá, CE310AD - 2 pack
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
S tiskovými spotřebními materiály HP 126 LaserJet můžete tisknout dokumenty a marketingové materiály v profesionální kvalitě doma i v kanceláři. Udržte si produktivitu s kazetami navrženými s důrazem na spolehlivost. Vyhněte se problémům a nákladům na opakovaný tisk a plýtvání časem a spotřebním materiálem. Navíc se můžete spolehnout na snadné doobjednávání, výměnu a recyklaci spotřebního materiálu.

Průměrná výtěžnost černé tiskové kazety při nepřetržitém tisku je 1 200 standardních stránek.

Kompatibilní s řadami tiskáren HP LaserJet Pro CP1020 Color
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k HP tisková kazeta černá, CE310AD - 2 pack
Diskuze k produktu: toner-hp-ce310ad-pro-hp-clj-cp1025-m275-cca-1200-str-cerny-2pack není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.