vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Xerox Toner Cyan pro Phaser 7800, 6.000 str.

Kalkulačka splátek CETELEM
5011 Kč s DPH

4141 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 106R01624
Výrobce: XEROX
Záruka: 6 měsíců
Xerox Toner Cyan pro Phaser 7800, 6.000 str.
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Xerox Toner Modrý 106R01624


Kapacita:
6,000 stran

Kompatibilní produkty:
Phaser™ 7800


Společnost Xerox není na našem trhu nováčkem, působí zde již od roku 1989. Jedná se o společnost se sídlem v USA a její historie sahá až do roku 1961. Díky mnohaleté tradici disponuje Xerox rozsáhlým portfoliem zařízení a širokou škálou služeb, které jsou schopny pokrýt požadavky všech typů zákazníků - od domácího uživatele tiskárny až po reprografická studia. Její produkty se vyznačují vysokou kvalitou za poměrně přijatelnou cenu.

Důvody proč používat originální příslušenství jsou již klasické jako u ostatních výrobců, zachování záruky na zařízení, prodloužení životnosti a udržení standardně vysoké kvality výtisků.


Xerox Cyan Standard DMO Toner; Phaser 7800; Outside Na, EEA, Ap for Phaser 7800 is specially formulated and tested to provide the best image quality and most reliable printing you can count on page after page. Xerox Genuine Supplies and Xerox equipment are made for each other. Accept no imitations.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Xerox Toner Cyan pro Phaser 7800, 6.000 str.
Diskuze k produktu: toner-xerox-cyan-6000str-phaser-7800 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.