vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Tonino Lamborghini caffe platinum zrnková káva 1 kg

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
769 Kč s DPH

636 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Tonino Lamborghini caffe platinum zrnková káva 1 kg
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Káva Tonino Lamborghini je káva která vás předvede dokonalost Italského Know how. Objevíte dokonalou bohatou chuť ideální pro espresso či ristretto. Tonino Lamborgini Caffe Platinum je směs skládající se ze 100% Arabic odrůd z Brazílie a Střední Ameriky z oblastí s vysokou nadmořskou výškou.Tato espresso směs vytvoří intenzivním aroma s plnou chutí s lehkou kyselostí.
Historie kávy Tonino Lamborghini znamená především vášeň najít nejlepší směs a způsob pražení pro perfektní espresso aroma s bohatou cremou.
Italská tradice pražení kávových zrn se spojuje s moderních technologií s cílem získat vysoce kvalitní kávu, která bude apelovat na ty nejnáročnější znalce.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Tonino Lamborghini caffe platinum zrnková káva 1 kg
Diskuze k produktu: tonino-lamborghini-caffe-platinum-zrnkova-kava-1-kg není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.