vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TOPCOM BabyViewer 4400, Video elektronická dětská chůvička, vysoce kvalitní LCD obrazovka 2,4´´

Kalkulačka splátek CETELEM
3486 Kč s DPH

2881 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Tristar nebo Péče o dítě
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 5411519016775
Výrobce: Topcom
Záruka: 24 měsíců
TOPCOM BabyViewer 4400, Video elektronická dětská chůvičk...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Elektronická dětská VIDEO chůvička, vysoce kvalitní velký barevný displej 2,4´´, digitální komunikace, žádné rušení, obousměrná komunikace, noční vidění, aktivace zvukem VOX, obousměrná komunikace, 9x ukolébavka,noční světlo, montovatelné na stěnu, vizuální kontrola 6 LED diodami, výstraha "Mimo dosah", výstraha "Nízký stav baterie", zobrazení a výstraha teploty v dětském pokoji, dosah v budově/venku: do 50/200m, Napájení: rodičovská jednotka: zdroj 220V s nabíječkou, AAA NiMH baterie, dětská jednotka: zdroj 220V - 2x adaptér, obsahuje crib connector/úchytku na postýlku


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TOPCOM BabyViewer 4400, Video elektronická dětská chůvička, vysoce kvalitní LCD obrazovka 2,4´´
Diskuze k produktu: topcom-babyviewer-4400-video-elektronicka-detska-chuvicka-vysoce-kvalitni-lcd-obrazovka-24 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.