vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TOPCOM Multifunctional Humidifier 1901W(LF-4719), ultrazvukový zvlhčovač vzduchu,vestavěný vodní filtr

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1815 Kč s DPH

1500 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 5411519201720
Výrobce: Topcom
Záruka: 24 měsíců
TOPCOM Multifunctional Humidifier 1901W(LF-4719), ultrazv...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Ultrazvukový zvlhčovač se zabudovaným ionizátorem. Funkce teplé nebo studené páry, nastavitelná úroveň vlhkosti, automatické regulování vlhkosti, vestavěný ionizátor pro redukci pylů a bakterií ze vzduchu, časovač, časový spínač, kapacita vlhkosti ?300ml/h, objem nádrže 5L, plocha pokrytí cca 30m?, LCD podsvícený displej, osvětlená vodní nádrž, alarm při absenci vody a následné automatické vypnutí, dálkové ovládání a vestavěný vodní filtr.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TOPCOM Multifunctional Humidifier 1901W(LF-4719), ultrazvukový zvlhčovač vzduchu,vestavěný vodní filtr
Diskuze k produktu: topcom-multifunctional-humidifier-1901wlf4719-ultrazvukovy-zvlhcovac-vzduchuvestaveny-vodni-filtr není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.