vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Topidlo Einhell WW 1200

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1762 Kč s DPH

1456 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: EINHELL
Váha: 1
Topidlo Einhell WW 1200
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Topidlo Einhell WW 1200

Radiátor WW 1200 je vybaven vysoce kvalitním tělesem a vytváří příjemný pocit tepla, aniž by došlo k přehřátí vzduchu v místnosti, nebo k vytvoření turbulence. Variabilní ovládací termostat pro individuální nastavení tepla.

WW 1200 se skládá z kvalitního plastu, kovu, mřížky,se čtyřmi otočnými kolečky pro snadnou mobilitu. Lze přidělat na stěnu. Integrovaná ochrana proti náklonu zaručuje bezpečné použití - přístroj se automaticky vypne, jakmile se nakloní. Díky displeji může kontrolovat aktuální provozní.

Vlastnosti:
Vysoce kvalitní Mica topný element
Spínač s 3 nastaveními tepla (500 W / 700 W / 1200 W)
termostat řízení
4 otočná kolečka
Indikátor napájení
Proudové (zapnuto převrátí zařízení)

Technické Specifikace:
Napájení: 230 V | 50 Hz
max. Topný výkon: 1200 W
Stupeň ochrany: 24
Rozměry: 685 x 200 x 480 mmPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Topidlo Einhell WW 1200
Diskuze k produktu: topidlo-einhell-ww-1200 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.