vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TOPO Czech PRO 2012 plná verze DVD

Kalkulačka splátek CETELEM
4893 Kč s DPH

4044 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
GPS mapy a příslušenství
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: MAPF0019
Výrobce: Garmin
Záruka: 6 měsíců
TOPO Czech PRO 2012 plná verze DVD
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Turistická mapa TOPO Czech PRO 2012 - plná verze mapy s registračním číslem na CD v pošetce. Možnost zakoupení v dealerské síti Garmin nebo na eshopu www.garmin.cz

Nová verze nejpodrobnější navigační turistické mapy ČR na trh pro navigace Garmin.
TOPO Czech PRO 2012 je turistickou mapou, jejímž základem je Státní mapové dílo ZABAGED 1:10 000 a silniční síť StreetNet firmy CEDA. Datový objem činí 425.4 MB, mapa je členěna na 24 regionů. Stejně jako u předchozí verze je mapa zakreslena včetně 2 km širokého pásu za státní hranice.

Součástí instalačního CD je i mapové prostředí MapSource (verze 6.15.7), které slouží pro přenos mapových sad, tras a bodů mezi navigací a počítačem. Na CD jsou také podrobné manuály k instalaci a odkaz na on-line registraci.
Mapa je jednolicenční, tzn. že zakoupené CD lze registrovat pouze na jeden GPS přístroj. Mapová licence je nepřenosná, nelze tedy v případě zakoupení nového přístroje provést změnu registrace ze starého na nový přístroj.

Stejně jako u verze 2011 je v instalaci přidán další mapový produkt - cyklonavigační mapy CYKLO Czech 2012. Mapa je optimalizována pro navigaci cyklistů po cyklotrasách a cestách vhodných pro kola (silnice nižší třídy, lokální komunikace ve městech, zpevněné komunikace mimo obce). Navigační síť tak není omezena na značně nespojitou vrstvu cyklotras a cyklostezek, která má sice vyšší prioritu, ale neumožní plánovat výlet v rámci celého území ČR i v místech, kde cyklotrasy téměř chybí.

Základní popis mapy
Mapa TOPO Czech PRO 2012 představuje unikátní produkt, který nabízí výhody navigační digitální mapy (automatický výpočet trasy, vyhledávání obektů) a tištěné mapy svým detailem a použitými mapovými symboly.
Mapa vznikla spojením turistických a navigačních dat z několika datových zdrojů. Nově je v mapě použita řada predevším polohopisných a topografických prvků ze Státního mapového díla 1:10 000. Tento produkt obsahuje zcela nové datové prvky jako jsou mohyly, kříže, boží muka, porosty a využití půdy (lesy, křoviny, kosodřevina, chmelnice, parky), kompletní síť elektrického vedení a produktovodů.

Stejně jako ve verzi 2011 je mapa ve formátu Garmin NT a v mapě jsou obarveny sítě turistických značek, cyklotras, naučných stezek a tras s výlety po Tisícovkách. Barevné symboly nezobrazují všechny mapové přístroje z produkce Garminu, zjednodušeně lze řící, ze tuto funkcni a formát NT podporují přístroje od roku výroby 2006 a nověji. Jmenovitě lze uvést např. eTrex Venture Cx, eTrex Legend/Vista Cx, eTrex Legend/Vista HCx, eTrex 20/30, GPSMAP 60 Cx, GPSMAP 60CSx, GPSMAP 62s, GPSMAP 62st, GPSMAP 76Cx, GPSMAP 76 CSx, GPSMAP 78, přístroje řady StreetPilot c5xx, Nuvi, Zumo, Colorado, Dakota, Oregon, Montana, Edge 605/705/800, GPSMAP 278 a Garmin Mobile 10.

Mapa obsahuje tyto mapové prvky:
• sídla a části sídel (20.000 bodů),
• body zájmu ve více jak 50 kategoriích (např. bankomaty, památky, restaurace, objekty čs. opevnění, turistická známková místa, sport, zábava, železniční stanice a zastávky),
• výškové kóty (65.000 bodů),
• bodové objekty jako jsou komíny, sila, vodojemy, boží muka, pomník, apod.,více jak 200.000 těchto objektů,
• síť komunikací - dálnice, silnice I.-III. třídy, zpevněné asfaltky, ulice ve městech a místní komunikace v obcích, lesní a polní cesty, pěšiny (přes 3.000 000 úseků!),
• železnice a železniční vlečky,
• kompletní síť elektrického napětí a produktovodů,
• vodní toky, potoky,
• vrstevnice s krokem 10 metrů, liniové tvary roklí, plochy skalních útvarů,
• turistické značky, místní turistické značení
• cyklotrasy,
• naučné stezky,
• doporučené výlety po Tisícovkách (vrcholech s nadmořskou výškou nad 1000 metrů),
• plochy sídel a u velkých měst plochy nákupních, univerzitních a dalších oblastí,
• plochy lesů křovin, luk, liniové vegetace, osamělých stromů, zahrad a parků, chmelnice, vinice a další polochy s tematikou využití půdy,
• plochy antropogenních objektů, jako jsou haldy, průmyslové areály, ruiny, apod.,
• areály účelové zástavby (skládky, průmyslové a zemedělské podniky, atd.)
• vodní plochy-vodní nádrže, jezera, rybníky a malé nepopsané vodní plochy,
• digitální model terénu (použit pro stínování v programu MapSource).Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TOPO Czech PRO 2012 plná verze DVD
Diskuze k produktu: topo-czech-pro-2012-plna-verze-dvd není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.