vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TOSHIBA HDD CANVIO SLIM II Mac 500GB, 2,5", USB 3.0, stříbrný

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1610 Kč s DPH

1331 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: HDTD205ESMDA
Výrobce: TOSHIBA
Záruka: 24 měsíců
TOSHIBA HDD CANVIO SLIM II Mac 500GB, 2,5", USB 3.0, stří...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

Canvio Slim for Mac TENKÉ ÚLOŽIŠTĚ NA CESTY, PŘIPRAVENÉ PRO MAC
Ukládejte data bezpečně na nový externí pevný disk Canvio Slim For Mac. Díky svému elegantnímu tenkému a odlehčenému designu je skvělým společníkem pro váš Mac. Je kompatibilní s nástrojem Apple Time Machine, takže můžete snadno zálohovat svá data. Přenášejte své soubory prostřednictvím portu SuperSpeed USB 3.0 a mějte je v bezpečí díky ochraně heslem. K datům můžete dokonce přistupovat vzdáleně a bezdrátově z jiného počítače Mac, PC, tabletu nebo smartphonu.* Navíc máte volně k dispozici 10 GB cloudového úložiště. * Canvio Slim musí být připojený k PC/Mac a síti WiFi.
MIMOŘÁDNĚ TENKÝ A PŘENOSNÝ
Díky svému ultratenkému designu přenosný disk skvěle vypadá a je tak lehký, že jej můžete vzít všude s sebou, takže budete chtít bezpečně ukládat a sdílet svá data kdykoli a kdekoli.

KOMPATIBILNÍ S NÁSTROJEM APPLE TIME MACHINE

Váš přenosný pevný disk spolupracuje s nástrojem Apple Time Machine. Díky němu budete snadno zálohovat veškerá data ze svého počítače Mac doma i na cestách.

RYCHLEJŠÍ PŘENOS DAT DÍKY ROZHRANÍ SUPERSPEED USB 3.0

Přenosný pevný disk Canvio Slim For Mac je vybavený novou technologií USB 3.0. S technologií USB 2.0 je nadále kompatibilní, přenosy dat jsou však mnohem rychlejší. To je důležité k urychlení přenosu při třídění souborů.

BEZPEČNÉ UZAMČENÍ
Přenosný pevný disk Canvio Slim For Mac můžete zamknout pomocí hesla, které znáte jen vy, a zabránit tak neoprávněným uživatelům v přístupu k důležitým datům uloženým na disku.

CLOUDOVÉ ÚLOŽIŠTĚ 10 GB A SOFTWARE PRO VZDÁLENÝ PŘÍSTUP
Data o velikosti až 10 GB můžete bezpečně uložit do cloudu a přistupovat k nim, kdykoli budete chtít – z počítače Mac, PC, smartphonu nebo tabletu. Díky softwaru pro vzdálený přístup určenému pro mobilní zařízení budou data na pevném disku Canvio Slim For Mac vždy snadno dosažitelná. I když budete na cestách.*
* Canvio Slim For Mac musí být připojený k počítači PC/Mac připojenému k internetu (počítač musí být minimálně v pohotovostním režimu).Technické parametry:

Interface: USB 3.0 (USB 2.0 compatible)
Max. transfer rate: ~ 5.0 Gbs
Enclosure: brushed aluminium
Color: black, silver
Capacity: 500GB, 1TB
File system: NTFS (MS Windows) *The drive can be re-formatted to HFS+ file system for full Mac compatibility.
Power: USB bus power (max. 900mA)
Dimensions: 107mm x 75mm x 9mm (500GB), 107mm x 75mm x 12mm (1TB)
Weight: max. 125g (500GB), max. 155g (1TB)
Backup software: NTI Backup Now EZ
Mac NTFS compatibility driver: Tuxera NTFS for Mac driver
Others: Password Lock software, Pogoplug PC for Toshiba (Remote access software + 10GB cloud storage)
System requirements:Windows XP / VISTA / Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1, Apple Mac OS X 10.6.6 / 10.6.7 / 10.6.8 / 10.7 / 10.8
CPU with 750 MHz or faster, 10MB system hard disk space, 256MB system memory, one free port of USB 3.0 or USB 2.0
Box content: CANVIO SLIM, NTI Backup Now EZ software, Tuxera NTFS for Mac driver software, Password Lock Software, Pogoplug PC for Toshiba (Remote access software + 10GB cloud storage), USB 3.0 micro-B cable, Quick Start Guide, User's Manual (pre-installed on the hard drive), Warranty Leaflet


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TOSHIBA HDD CANVIO SLIM II Mac 500GB, 2,5", USB 3.0, stříbrný
Diskuze k produktu: toshiba-hdd-externi-canvio-slim-ii-mac-25-500gb-usb-30-stribrny není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.