vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

ESD Football Manager 2017

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
317 Kč s DPH

262 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 3410
Výrobce: ESD GAMES
Váha: 1,8
Záruka: 24 měsíců
ESD Football Manager 2017
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Elektronická licence určená pro platformu Steam

Převezměte kontrolu nad svým oblíbeným fotbalovým týmem ve hře Football Manager2017, nejrealističtější hře z oblasti fotbalového managementu. S více než 2 500skutečnými kluby a více než 500 000 skutečnými fotbalisty a personálem představuje doposud hra Football Manager ten nejvíce realistický a pokrokový fotbalový manager.

Ve hře Football Manager 2017 máte pod úplnou kontrolou taktiku, zahrávání standardních situací, střídání a instrukce z lavičky během sledování zápasu živě díkyuznávanému hernímu 3D enginu. Vytvořte si svůj tým snů a vyzvěte své soupeře v režimu Fantasy Draft. Vytvořte si trenérase světovými zkušenostmi, nebo se zkušenostmi z malé ligy. Dále si můžete vybrat, zda budete trenér, zaměřující se na strategii a techniku, nebo na sílu a trénink. Více než 2000 nových animací, kroměmnožství jiných grafických vylepšení avylepšená AI, dělají zápasy ve hře Football Manager 2017 těmi nejlepšími, jaké jste dosud mohli vidět.Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k ESD Football Manager 2017
Diskuze k produktu: toustovac-cloer-3410 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.