vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TP-Link M5250 3G Mobile WiFi with intern. 3G Modem

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1501 Kč s DPH

1240 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: M5250
Výrobce: TP-Link
Záruka: 24 měsíců
TP-Link M5250 3G Mobile WiFi with intern. 3G Modem
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zařízení TP-LINK M5250 stojí na čele vývoje v oblasti sdílení v bezdrátových 3G sítích. Díky vestavěnému 3G modemu můžete okamžitě vytvořit vlastní Wi-Fi hotspot jednoduchým vložením 3G SIM karty do slotu v zadní části přístroje. Model M5250 dokáže díky rychlosti stahování 21,6 Mbit/s a uploadování 5,76 Mbit/s poskytnout možnost sdílení v 3G síti až 10 uživatelům najednou. Díky jeho kapesní velikosti a výkonné interní baterii s kapacitou 2000 mAh se z něj stává ideální zařízení na cesty, kdy uživatelům umožní mnoho hodin nepřetržité práce či hraní.

Snadné sdílení v 3G síti
Model TP-LINK M5250 je špičkou v oblasti sdílení v bezdrátových 3G sítích, neboť spojuje mobilitu širokopásmových 3G připojení s flexibilitou Wi-Fi standardu 802.11n. Není potřeba žádných rozměrných zařízení, stačí jen vložit 3G SIM kartu a vytvořit 3G Wi-Fi hotspot a můžete tak sdílet kdekoliv, kde je dostupná 3G síť.

Podporuje vysokorychlostní mobilní Wi-Fi technologii HSPA+
Díky podpoře širokopásmových 3G připojení HSPA+ s rychlostí stahování až 21,6 Mbit/s a uploadování až 5,76 Mbit/s dokáže využít bezdrátového 3G připojení pro sdílení až mezi 10 uživateli najednou a nabídnout tak plynulé a příjemné surfování na internetu.
*Skutečná rychlost může být omezena poskytovatelem internetových služeb nebo provozními podmínkami.

Interní baterie 2000 mAh – vytvořeno na cesty
Díky výkonné baterii s kapacitou 2000 mAh může být při plné kapacitě baterie v provozu 7–10 hodin při typickém použití nebo 6–7 hodin v provozu náročném na široké pásmo*. Lze jej také pohodlně dobít pomocí micro USB kabelu připojenému k notebooku, přenosné nabíječce nebo přiloženému adaptéru a užívat si tak nekonečné hodiny sdílení v 3G síti.
*Typické použití znamená, že jeden uživatel neustále surfuje na internetu, přijímá/odesílá e-maily, poslouchá hudbu on-line apod.
*Použití náročné na šířku pásmu znamená, že jeden uživatel neustále stahuje velké soubory nebo sleduje videa on-line.
*Doba služby se může lišit v závislosti na signálu stavu.

Úložný prostor na micro SD kartě
Směrovač M5250 je vybaven slotem pro micro SD kartu, jež podporuje SD karty s kapacitou až 32 GB. Uživatelé tak mohou po vložení SD karty připojit zařízení k počítači a používat jej jako externí USB flashovou paměť.

Oblázkový design
Vzhled směrovače M5250, kterému se neformálně říká „Oblázek“, byl designován podle kamene vyhlazeného působením moře. Kromě estetického účelu jeho mírně drsný vzhled spolu se zaobleným tvarem zajišťuje dokonalé padnutí zařízení do průměrné dlaně.

Obsah balení
3G mobilní WiFi router M5250
Baterie
Micro USB kabel
Redukce pro micro SIM kartu
Redukce pro nano SIM kartu


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TP-Link M5250 3G Mobile WiFi with intern. 3G Modem
Diskuze k produktu: tplink-m5250-3g-mobile-wifi-modem-router-sim-slot-2000mah-microsd-led není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.