vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TP-Link powerbank PB50, 10000mAh

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1122 Kč s DPH

927 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: PB50
Výrobce: TP-Link
Záruka: 24 měsíců
TP-Link powerbank PB50, 10000mAh
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Popis produktu:
Power banka PB50 je vybavena inteligentním čipem rozpoznávajícím zařízení uživatele. Maximální nabíjecí proud až 2A. PB50 je plně kompatibilní se zařízeními se systémem iOS, Android nebo jiným zařízením s USB rozhraním.

Garantovaná nadstandardní bezpečnost
Články Li-Ion baterie společnosti LG nabízí nadstandardní bezpečnost díky prodloužené výdrži a tepelné odolnosti baterií, jež jsou zajištěny použitím nanokeramického povrchu a omezováním zkratů uvnitř baterie pomocí porézního PO materiálu s vysokou ventilací.

Vyšší přenositelnost vašich zařízení díky jejich bezpečnému napájení
Lithium-polymerová baterie s kapacitou 10 000mAh poskytuje lehčí, výkonnější zdroj energie, jež zvyšuje možnosti přenositelnosti zařízení uživatelů a zajišťuje, aby fungovaly dlouho poté, co všichni ostatní šli domů. Power banka PB50 je bezpečné zařízení, jež vás chrání před:

Energie, která dlouho vydrží
Power banka PB50, je zařízení, které něco vydrží, dokonce až 500 nabíjecích cyklů. Poskytuje tak základnu s dlouhou výdrží, která dodává uživatelům a jejich podnikatelským aktivitám energii, když ji nejvíce potřebují.

Mějte kontrolu nad svou spotřebou energie
Power banka PB50 je standardně vybavena inteligentním 4fázovým LED indikátorem, jež zobrazuje, kolik energie v baterii zbývá. Uživatelé si tak mohou naplánovat nabíjí podle svých individuální potřeb.

Kompatibilní s většinou zařízení
Power banka PB50 může napájet zařízení jako je iPhone, iPad a velké množství zařízení se systémem Android.

Dva USB porty
Dva USB porty umožňují nabíjení několika zařízení najednou. Umožňuje tak uživatelům mít svá zařízení neustále v provozu nebo vypomůže s nabitím zařízení kolegovi.

Parametry:
Kapacita: 10000mAh
Vstup: 5V/2A
Výstup: 5V/1A, 5V/2A
Lights Battery level indicator: (4 LED lamps)
Kompatibilita: iPhone, iPad, most Android devices
Velikost: 5.5x3.1x0.76 in. (139.7x78.9x19.3 mm)
Hmotnost: 281.3g
Obsah balení: TP-LINK 10000mAh Power Bank PB50,USB-Micro USB cable,User Guide,Carrying Pouch
Ports: Dual USB 2.0 Ports
Recharging Time: 1A 9h32min, 2A 6h8miní.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TP-Link powerbank PB50, 10000mAh
Diskuze k produktu: tplink-pb50-power-bank-10000mah-2-usb-ports-5v-1a-5v-2a-micro-usb není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.