vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TP-Link T1500-28PCT 24x100Mbps+4xGb+2xSFP S.Switch

Kalkulačka splátek CETELEM
4857 Kč s DPH

4014 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: T1500-28PCT(TL-SL2428P)
Výrobce: TP-Link
Záruka: 60 měsíců
TP-Link T1500-28PCT 24x100Mbps+4xGb+2xSFP S.Switch
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Inteligentní switch Smart PoE+ s 24 porty 10/100 Mbit/s a 4 gigabitovými porty: T1500-28PCT (TL-SL2428P)

PŘEHLED

Switch T1500-28PCT nabízí 24 10/100Mbit/s portů, které podporují PoE v souladu se standardem 802.3at/af s celkovým napájením o výkonu 180W. Dostatečně výkonný a flexibilní pro uživatele, kteří chtějí použít přístupové body nebo bezpečnostní IP kamery. Switch je také vybaven 4 10/100/1000MBit/s porty RJ45 a 2 combo SFP sloty, jež rozšiřují flexibilitu sítě. Nabízí rovněž vysoký výkon, řízení síťového provozu QoS na podnikové úrovni, užitečné strategie zabezpečení a bohaté funkce správy na 2. vrstvě.

Inteligentní switch TP-LINK T1500-28PCT je cenově dostupné řešení pro malé a střední podniky. Switch TT1500-28PCT nabízí užitečné bezpečnostní funkce. Funkce Storm Control chrání proti broadcastovým, multicastovým a neznámým unicastovým bouřím. Řízení síťového provozu (QoS, L2 až L4) nabízí možnosti pokročilé řízení provozu pro plynulejší a rychlejší přenos vašich dat. Snadno ovladatelné rozhraní webové správy společně s podporou SNMP a RMON zrychlují nastavení a konfiguraci bez zbytečných prostojů. Inteligentní PoE switch TP-LINK T1500-28PCT je ideální pro pracovní skupiny a oddělení vyžadující cenově dostupné řešení přepínání L2.


*Nabízí 24 portů podporující PoE+ v souladu se standardem 802.3at/af s celkovým napájením o výkonu 180 W
*Integrovaná strategie zabezpečení včetně 802.1Q VLAN, zabezpečení portů a funkce Storm control pomáhá zabezpečit oblast LAN
*Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP Snooping optimalizují hlasové a video aplikace
*Řízené režimy WEB/CLI, SNMP a RMON poskytují bohaté možnosti správy

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Standards and Protocols
* IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q,
* IEEE 802.1p

Interface
* 24 10/100Mbps RJ45 Ports
* (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
* 4 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
* (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
* 2 Combo Gigabit SFP Slots

Network Media
* 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
* 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
* (maximum 100m)
* 1000BASE-X: MMF, SMF

Fan Quantity
* 2

Power Supply
* 100~240VAC, 50/60Hz

Power Consumption
* Maximum(PoE on): 222.15W (220V/50Hz)

PoE+ Ports(RJ45)
* Standard: 802.3at/af compliant
* PoE+ Ports: 24 Ports
* Power Supply: 180W

Dimensions ( W x D x H )
* (440*220*44 mm)
* PERFORMANCE

Bandwidth/Backplane
* 12.8Gbps

Packet Forwarding Rate
* 9.5Mpps

MAC Address Table
* 8k

Jumbo Frame
* 9216 Bytes

SOFTWARE FEATURES
Quality of Service
* Support 802.1p CoS/DSCP priority
* Support 4 priority queues
* Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
* Port/Flow-based Rate Limiting
* Voice VLAN

L2 Features
* IGMP Snooping V1/V2/V3
* 802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups,
* containing 4 ports per group)
* Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
* LLDP, LLDP-MED
* BPDU Filtering/Guard
* TC/Root Protect
* Loop back detection
* 802.3x Flow Control

VLAN
* Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)

Access Control List
* L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports

Security
* SSH v1/v2
* SSL v2/v3/TLSv1
* Port Security
* Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control

Management
* Web-based GUI and CLI management
* SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
* RMON (1, 2, 3, 9 groups)
* CPU Monitoring
* Port Mirroring
* Time Setting: SNTP
* Firmware Upgrade: TFTP & Web
* System Diagnose: VCT
* SYSLOG & Public MIBS

OTHERS
Certification
* CE, FCC, RoHS

Package Contents
* T1500-28PCT
* Power Cord
* Installation Guide
* Resource CD
* Rackmount Kit
* Rubber Feet

System Requirements
* Microsoft® Windows® XP, Vista™ Windows 7 or Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.

Environment
* Operating Temperature: 0°C~40°C
* Storage Temperature: -40°C~70°C
* Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
* Storage Humidity: 5%~90% non-condensing



Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TP-Link T1500-28PCT 24x100Mbps+4xGb+2xSFP S.Switch
Diskuze k produktu: tplink-t150028pct-24x100mbps4xgb2xsfp-sswitch není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.