vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TP-Link T1600G-52TS 48x Gigabit + 4xSFPSmartSwitch

Kalkulačka splátek CETELEM
9603 Kč s DPH

7936 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: T1600G-52TS (TL-SG2452)
Výrobce: TP-Link
Záruka: 60 měsíců
TP-Link T1600G-52TS 48x Gigabit + 4xSFPSmartSwitch
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
TP-Link T1600G-52TS 48x Gigabit + 4xSFPSmartSwitch

SPECIFIKACE/SPECIFICATIONS

Hardwarové vlastnosti

Standardy a protokoly
* IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,
* IEEE802.3z,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,
* IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1p

Rozhraní
* 48 portů RJ45 10/100/1000 Mbit/s
* (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
* 4 gigabitové SFP sloty

Síťová média
* 10BASE-T: UTP kabel kategorie 3, 4, 5 (max. 100 m)
* 100BASE-TX/1000Base-T: UTP kabel kategorie 5, 5e nebo vyšší
* (max. 100 m)
* 1000BASE-X: MMF, SMF

Počet větráků
* Žádný

Napájení
* 100~240 VAC, 50/60Hz

Rozměry (š x h x v)
* 440 x 220 x 44 mm

Spotřeba
* max. 32,8 W (220 V / 50 Hz)
* Výkon

Propustnost
* 104 Gbit/s

Velikost tabulky MAC adres
* 16 K

Rychlost přeposílání paketů
* 77,4 Mp/s

Jumbo Frame
* 9216 kB

SOFTWAROVé FUNKCE
Řízení provozu (QoS)
* nastavení priority dle 802.1p CoS/DSCP
* až 4 prioritní fronty
* plánování fronty: SP, WRR, SP+WRR
* omezení rychlosti podle portu/typu dat

Funkce na vrstvě L2 a L2+
* IGMP Snooping V1/V2/V3
* LAG (až 6 agregačních skupin se 4 porty na skupinu)
* Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
* filtrování/ochrana BPDU
* TC/ochrana kořene
* detekce zpětných smyček v síti
* řízení toku podle standardu 802.3x
* izolování portů

VLAN
* 802.1Q tag VLAN

Přístupové seznamy
* Pro L2 až L4: filtrování paketů podle zdrojové a cílové MAC adresy, IP adresy, TCP/UDP portu

Zabezpečení
* SSH v1/v2
* SSL v2/v3/TLSv1
* Port Security
* Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
* 802.1x a ověřování pomocí serveru Radius*
* svázání IP-MAC-port*
* ARP Inspection*
* Dos Defend*
*
* * Tyto funkce budou dostupné v nejnovějším firmware

IPv6
* Dual IPv4/IPv6 stack
* Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
* IPv6 neighbor discovery (ND)
* Path maximum transmission unit (MTU) discovery
* Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
* TCPv6/UDPv6

Aplikace IPv6
* DHCPv6 klient
* Ping6
* Tracert6
* Telnet(v6)
* IPv6 SNMP
* IPv6 SSH
* IPv6 SSL
* Http/Https
* IPv6 TFTP

Správa
* Webové grafické rozhraní
* SNMP v1/v2c/v3, kompatibilní s veřejnými MIB
* a privátními MIB TP-LINK
* RMON (1, 2, 3, 9 skupin)
* monitoring CPU
* zrcadlení portů
* aktualizace firmware: Web
* diagnostika systému: VCT
* SYSLOG & veřejné MIB
* Dvojí obraz systému
* Jiné

Certifikáty
* CE, FCC, RoHS

Obsah balení
* switch T1600G-52TS (TL-SG2452)
* napájecí kabel
* instalační příručka
* CD-ROM s nástroji
* sada pro montáž do racku
* gumové nožky

Systémové požadavky
* Microsoft® Windows® XP, Vista™ nebo Windows 7, Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® nebo Linux.

Fyzikální podmínky
* provozní teplota: 0 °C - 40 °C
* skladovací teplota: -40 °C - 70 °C
* provozní vlhkost: 10 % - 90 % bez kondenzace
* skladovací vlhkost: 5 % - 90 % bez kondenzace



Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TP-Link T1600G-52TS 48x Gigabit + 4xSFPSmartSwitch
Diskuze k produktu: tplink-t1600g52ts-48x-gigabit-4xsfpsmartswitch není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.