vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TP-Link TL-AC210 Apple MFi Lightning to USB cable

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
250 Kč s DPH

207 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: TL-AC210
Výrobce: TP-Link
Záruka: 24 měsíců
TP-Link TL-AC210 Apple MFi Lightning to USB cable
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
TL-AC210 je vysoce kvalitní USB kabel o délce 1m pro dobíjení a synchronizaci apple zařízení s Lightning konektorem. Tento kabel má certifikace MFi a obsahuje autorizovaný chipset od applu.

Certifikováno MFi
MFi je logo autorizované Applem, kterým je udělena licence výrobcům příslušenství a externích dílů pro zařízení Apple, která jsou vhodně nazvána "Made for iOS". Proces testování je extrémně přísný s procentuální úspěšností pouze 2%. Dobíjecí a synchronizační kabel od společnosti TP-LINK úspěšně prošel tímto testovacím procesem, což zaručuje 100% kompatibilitu s jakýmkoli zařízením podporujícím lightning konektor.

Autorizace Apple Chipset
Dobíjecí a synchronizační kabel TP-LINK má plnou autorizaci Apple Chipset, což vylučuje poškození zpětným proudem nebo přepětím.

Kompatibilita s těmito zařízeními:
iPhone 5
iPhone 5c iPhone 5s
iPhone 6 iphone 6s
iPhone 6 Plus iPhone 6s Plus
iPad with Retina display
iPad mini iPad mini 2
iPad Air iPad Air 2
iPad mini 3 iPad mini 4
iPod nano 7th Generation
iPod touch 5th Generation 32GB/64GB
iPod touch 5th Generation 16GB
iPod touch 6th Generation


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TP-Link TL-AC210 Apple MFi Lightning to USB cable
Diskuze k produktu: tplink-tlac210-apple-mfi-lightning-usb-cable není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.