vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TP-Link Powerline ethernet TP-Link TL-PA4020PKIT Twin Pack (2ks) adaptér (AV500 Mbps)

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1501 Kč s DPH

1240 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
PoE net přes 220V
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: TL-PA4020PKIT
Výrobce: TP-Link
Váha: 1
Záruka: 35 měsíců
TP-Link Powerline ethernet TP-Link TL-PA4020PKIT Twin Pac...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
TL-PA4020PKIT přemění vaši stávající elektrickou síť na vysokorychlostní internetovou síť bez nutnosti dalších kabelů či vrtání. Není potřeba žádné konfigurace, stačí jen zapojit adaptéry do elektrických zásuvek a okamžitě tak vytvořit síťovou infrastrukturu. Jeho integrované elektrická zásuvka zajišťuje využití každé elektrické zásuvky. Přenosová rychlost TL-PA4020PKIT je až 500Mbps a na obou stranách přináší 2x 10/100Mbps ethernet pro připojení do switche, routeru, počítače nebo jiného zařízení s RJ45 portem.Součástí balení jsou kromě jednotek i 2 kusy 2m ethernetových kabelů.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TP-Link Powerline ethernet TP-Link TL-PA4020PKIT Twin Pack (2ks) adaptér (AV500 Mbps)
Diskuze k produktu: tplink-tlpa4020pkit-starter-kit-av500-powerline-adp-2x-rj45-integrelzas není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.