vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TP-Link TL-PA8010 1200Mbps Powerline Starter Kit

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2199 Kč s DPH

1818 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: TL-PA8010KIT
Výrobce: TP-Link
Váha: 1
Záruka: 36 měsíců
TP-Link TL-PA8010 1200Mbps Powerline Starter Kit
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Gigabitová powerline startovací sada AV1200 TP-LINK TL-PA8010 KIT AV1200 umožní prostřednictvím vaší domácí elektrické sítě internetové připojení z jakékoliv elektrické zásuvky. Jednoduše ji zapojte do elektrické zásuvky a hned můžete využívat HD streamování a hraní her bez nutnosti konfigurace. TL-PA8010 KIT je díky rychlosti až 1200 MBit/s umožňující plynulé Ultra HD streamování, online hraní her nebo rychlejší stahování dokonalým společníkem pro domácí zábavu.

1200 Mbit/s! Dokonalé pro aktivity náročné na šířku pásma
TL-PA8010 KIT díky své moderní technologii HomePlug AV2 představuje novou generaci powerline zařízení pro ještě rychlejší přenos dat ve vaší domácí síti. TL-PA8010 KIT podporuje technologii 2x2 MIMO* s tvarováním paprsku, takže uživatelé mohou využívat ultra vysokou přenosovou rychlost až 1200 Mbit/s. Dokonalé pro činnosti náročné na šířku pásma jako je simultánní streamování Ultra HD videa na více zařízení, online hraní her a přenosy velkých souborů.

*Technologie MIMO (více vstupů více výstupů) spolu s technologií HomePlug AV2 výrazně zvyšuje rychlost přenosu dat, zejména ve špičkách. Používá dvě elektrické kabelové linky v třídrátové síti pro zvýšení výkonu.

Gigabitový ethernetový port pro streamování HD videa
TL-PA8010 KIT vybaven jedním gigabitovým ethernetovým portem, umožňuje uživatelům v místnosti připojit zařízení náročné na šířku pásma a zajišťuje hladký přenos několika streamů HD videa.

Zapojení typu Plug and Play bez nutnosti konfigurace
Zapojte powerline adaptér do elektrické zásuvky a připojte ho ke směrovači pomocí ethernetového kabelu.
Zapojte další powerline adaptér do elektrické zásuvku v jiné místnosti a připojte jej do zařízení s internetovým připojením pomocí ethernetového kabelu - a je hotovo! Powerline adaptéry se automaticky připojí a rozšíří vaši síť.
Tlačítka „Párování“ na adaptérech mohou být rovněž využita pro zajištění nebo správu více powerline adaptérů ve vaší domácí powerline síti.

Snížení spotřeby energie až o 85 %
TL-PA8010 KIT – adaptér Powerline nové generace, se vyznačuje praktickým designem a sofistikovaným režimem úspory energie, který adaptér automaticky přepíná z běžného „provozního“ režimu do „úsporného“ režimu a díky tomu snižuje spotřebu energie až o 85 %*.

*Skutečné hodnoty se liší v závislosti na síťových a provozních podmínkách.

Poznámka: Powerline adaptéry musí být použity v sadě dvou nebo více zařízení v jednom elektrickém okruhu.

Parametry
Název Hodnota
Dosah [m]: 300
Gigabit LAN: Ano
Hloubka [mm]: 42
Max. spotřeba energie [W]: 3
Modulační technologie: OFDM (PLC)
Počet LAN portů: 1
Průchozí elektrická zásuvka: Ano
Přenosová rychlost Powerline [Mb/s]: 1200
Rychlosti LAN: (1) 10/100/1000Mbps
Šifrování Powerline: 128bit AES
Šířka [mm]: 72
Tlačítka: Párovací
Výška [mm]: 131


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TP-Link TL-PA8010 1200Mbps Powerline Starter Kit
Diskuze k produktu: tplink-tlpa8010-1200mbps-powerline-starter-kit není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.