vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TP-Link TL-PB2600 2600mAh Power Bank, 1xUSB,1xmUSB

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
303 Kč s DPH

250 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: TL-PB2600
Výrobce: TP-Link
Záruka: 24 měsíců
TP-Link TL-PB2600 2600mAh Power Bank, 1xUSB,1xmUSB
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kapesní akumulátor TL-PB2600 nabízí výstupní proud 1 A, přičemž díky kapacitě 2 600 mAh umožňuje na jedno své nabití téměř plně dobít většinu běžných chytrých telefonů. Hodí se také pro nouzové napájení energeticky náročnějších zařízení jako je například tablet, a to po dobu nutnou k dokončení či bezpečnému uložení rozdělané práce. Díky miniaturním rozměrům je možné nosit baterii neustále při sobě v kapse, kabelce či školním batohu.

Proti poškození samotného zdroje i připojeného zařízení je kapesní akumulátor vybaven ochranou proti zkratu, přepětí, přetížení, přebití, podvybití a přehřátí. Energetická účinnost podle výrobce dosahuje 90%, což podstatně snižuje její tepelné zatížení.

Obsah balení
PowerBanka
Micro USB kabel


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TP-Link TL-PB2600 2600mAh Power Bank, 1xUSB,1xmUSB
Diskuze k produktu: tplink-tlpb2600-2600mah-power-bank-1xusb1xmusb není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.