vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TP-Link TL-SG2216 16xGigabit Smart Switch

Kalkulačka splátek CETELEM
3807 Kč s DPH

3146 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: TL-SG2216
Výrobce: TP-Link
Záruka: 60 měsíců
TP-Link TL-SG2216 16xGigabit Smart Switch
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
16portový přepínač TL-SG2216 pro malé a střední podniky

Přehled
Model TL-SG2216 najde uplatnění především v malých a středních podnicích, kterým mimo jiné nabídne ochranu proti broadcastovým a multicastovým bouřím, řízení síťového provozu (QoS) na 2. až 4. vrstvě, snadno použitelné webové rozhraní, podporu CLI, SNMP, RMONu a mnohé další funkcionality.

Klíčové vlastnosti
• Široká paleta funkcí na 2. síťové vrstvě, včetně podpory až 4k různých VLAN
• Agregace linek pro vyšší propustnost
• Podpora protokolů STP/RSTP/MSTP s cílem omezení smyček v síti
• Řízení síťového provozu prostřednictvím QoS
• Nastavení priority provozu dle 802.1P, DSCP
• IGMP Snooping pro inteligentní multicast
• Port security pro ochranu portů
• Storm Control
• Konfigurace přes webové rozhraní, CLI, SNMPv1/v2v/v3

Technické specifikace
Standardy a protokoly
• IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p

Rozhraní
• 16 x 10/100/1000 Mbit/s RJ45 portů (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
• 2 x combo SFP porty 100/1000 Mbit/s

Síťová média
• 10BASE-T: UTP kategorie 3, 4, 5 (max. 100m)
• 100BASE-TX/1000Base-T: UTP kategorie 5, 5e nebo vyšší (max. 100m)
• 100BASE-FX: MMF, SMF
• 1000BASE-X: MMF, SMF

Rozměry
• 440 x 180x 44 mm

Chlazení
• Pasivní, bez ventilátoru

Externí napájení
• 100~240 V AC, 50/60 Hz

Propustnost
• 32 Gbit/s

Velikost tabulky pro MAC
• 8k

Rychlost předávání paketů
• 23,8 Mbit/s

Jumbo frame
• 10240 bajtů

QoS
• Podpora 802.1p CoS/DSCP
• 4 prioritní fronty
• Plánování fronty: SP, WRR, SP+WRR
• Port/Flow-based Rate Limiting

Funkce na 2 síťové vrstvě
• IGMP Snooping V1/V2/V3
• LAG (až 6 agregačních skupin, 4 porty na skupinu)
• Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
• BPDU Filtering/Guard
• TC/Root Protect
• Detekce zpětných smyček
• 802.3x Flow Control

VLAN
• Podpora IEEE802.1Q pro 512 VLAN skupin, až 4K VIDs

Bezpečnost
• Port Security
• Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control

Správa zařízení
• Webové GUI a správa přes CLI
• SNMP v1/v2c/v3,kompatibilní s veřejnými MIBs a privátními
• TP-LINK MIBs
• RMON (1, 2, 3, 9 skupin)
• CPU monitoring
• Port mirroring
• Firmware Upgrade: Web
• System Diagnose: VCT
• SYSLOG & Public MIBS

Certifikace
• CE, FCC


Systémové požadavky
• Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ nebo Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® nebo Linux.

Nároky na prostředí
• provozní teplota: 0 ? - 40 ?
• teplota pro uskladnění: -40 ? - 70 ?
• provozní vlhkost: 10 % - 90 % nekondenzující
• vlhkost při uskladnění: 5 % - 90 % nekondenzující


Obsah balení
• TL-SG2216
• Napájecí kabel
• Instalační příručka
• Disk CD s prostředky
• Kit pro upevnění do racku
• Gumové nožičky




Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TP-Link TL-SG2216 16xGigabit Smart Switch
Diskuze k produktu: tplink-tlsg2216-smart-switch-14x10-100-1000-2x-combo-sfp-rj45-igmp-snmp není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.