vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TP-Link TL-SG3216 JetStream™ 16x 10/100/1000 port (2x SFP combo port), Managed, Rackmount

Kalkulačka splátek CETELEM
5131 Kč s DPH

4240 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Přepínače
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: TL-SG3216
Výrobce: TP-Link
Váha: 1
Záruka: 58 měsíců
TP-Link TL-SG3216 JetStream™ 16x 10/100/1000 port (2x SFP...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:

16portový gigabitový řízený switch L2 s 2 sloty Combo SFP
TL-SG3216

Funkce vázání na adresu IP, MAC, port, VID,ACL, zabezpečení portů, ochrana proti DoS,kontrola všesměrového vysílání, DHCP Snooping,ověřování 802.1X a protokol Radius poskytují silné možnosti zabezpečení sítě
Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP Snooping optimalizují výkon hlasových a video aplikací
Řízené režimy WEB/CLI, SNMP a RMON poskytují bohaté možnosti správy

Funkce vrstvy č. 2
•Protokol řízení agregace linek (LACP)
•4K VLAN
•GVRP (registrační protokol GARP VLAN)
•STP/RSTP/MSTP
•IGMP Snooping

Technologie Quality of Service (QoS)
•4 prioritní fronty
•Podpora IEEE 802.1P
•DSCP QoS
•Funkce omezení rychlosti

Strategie zabezpečení
•Vázání na IP-MAC-Port-VID
•Seznam řízení přístupu (L2 až L4 ACL)
•Ověřování 802.1x a RADIUS
•Podpora ochrany proti DoS
•Zabezpečení portů
•Šifrování SSL a SSH

Správa
•Webové rozhraní GUI
•Rozhraní příkazového řádku
•SNMP v1/v2c/v3
•RMON (skupina 1, 2, 3, 9)


HARDWARE FEATURES



Standards and Protocols
IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1x,IEEE 802.1p


Interface
16 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 Combo 100/1000Mbps SFP Slots
1 Console Port

Network Media
10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF


Fan Quantity
Fanless

Power Supply
100~240VAC, 50/60Hz

Power Consumption
Maximum: 14.7W (220V/50Hz)

Dimensions ( W x D x H )
17.3*8.7*1.7 in.(440*220*44 mm)


PERFORMANCE



Bandwidth/Backplane
32Gbps

Packet Forwarding Rate
23.8Mpps

MAC Address Table
8k

Packet Buffer Memory
512KB

Jumbo Frame
10240 Bytes


SOFTWARE FEATURES



Quality of Service
Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN


L2 Features
IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups,
containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control


VLAN
Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Port/ MAC/Protocol-based VLAN
GARP/GVRP

Access Control List
L2~L4 package filtering based on source and destination
MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p,
DSCP, protocol and VLAN ID
Time Range Based


Security
IP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control


IPv6
Dual IPv4/IPv6 stack
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Path maximum transmission unit (MTU) discovery
Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
TCPv6/UDPv6

IPv6 Applications
DHCPv6 Client
Ping6
Tracert6
Telnet(v6)
IPv6 SNMP
IPv6 SSH
IPv6 SSL
Http/Https
IPv6 TFTP

Management
Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG Public MIBS



OTHERS



Certification
CE, FCC, RoHS

Package Contents
Switch;
Power Cord;
Quick Installation Guide;
Resource CD;
Rackmount Kit;
Rubber Feet


System Requirements
Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.

Environment
Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?);
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing



Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TP-Link TL-SG3216 JetStream™ 16x 10/100/1000 port (2x SFP combo port), Managed, Rackmount
Diskuze k produktu: tplink-tlsg3216-19-managed-gbit-switch-14x-10-100-1000-2x-combo-sfp-rj45 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.