vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TP-Link TL-SG5428 24x Gb + 4 SFP Slots

Kalkulačka splátek CETELEM
9271 Kč s DPH

7662 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: TL-SG5428
Výrobce: TP-Link
Záruka: 60 měsíců
TP-Link TL-SG5428 24x Gb + 4 SFP Slots
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zařízení TL-SG5428 od TP-Link určené pro pracovní skupiny a oddělení poskytuje plný sortiment funkcí správy vrstvy č. 2. Zařízení umožňuje nastavit maximální propustnost v potřebném místě – pro pracovní skupiny na okraji sítě nebo jako páteřní vedení pro gigabitové ethernetové switche a vysokorychlostní servery v náročných malých sítích.Switch TL-SG5428 je navíc vybaven 4 SFP sloty, které poskytují větší síťovou flexibilitu.

Tento řízený switch TP-LINK L2 nabízí robustní funkce zabezpečení a správy. Pokročilý seznam řízení přístupu (ACL, L2 až L4) a silné zabezpečení od TP-LINK poskytují zabezpečení od jádra až po okraje sítě a chrání síť před zahlcením všesměrovým vysíláním, útoky ARP a DoS apod. Funkce Quality of Service (QoS, L2 až L4) poskytuje vylepšené řízení provozu v síti, aby vaše data procházela plynuleji a rychleji. Snadno ovladatelné rozhraní webové správy společně s podporou CLI, SNMP a RMON zrychlují nastavení a konfiguraci bez zbytečných prostojů. Řízený switch L2 TP-LINK TL-SG5428 je ideální pro pracovní skupiny a oddělení vyžadující cenově dostupné řešení přepínání L2 a podporu gigabitového rozhraní.

Vysoká kapacita přepínání
Řízený switch L2 TP-LINK TL-SG5428 poskytuje řešení neblokovaného přepínání pro gigabitové připojení a kapacitu přepínání s neblokovanou agregovanou šířku pásma 56 Gbit/s. Je vybaven 24 gigabitovými porty a 4 SFP sloty. S touto vysokou kapacitou přepínání může switch TL-SG5428 značně zvýšit propustnost vaší sítě.

Virtuální zásobník
Clustrování IP umožňuje spravovat až 32 switchů TL-SG5428 prostřednictvím jedné IP adresy, bez ohledu na zeměpisnou polohu. Pomocí všech jednotek identifikovaných jedinou IP adresou lze zásobník konfigurovat, monitorovat a udržovat jako jeden objekt.

Hlavní znaky
ACL, ověřování 802.1X, zabezpečení portů, filtrování IP, ochrana proti zahlcení sítě, DHCP Snooping, IP Source Guard a ochrana proti DoS jsou zárukou silné strategie zabezpečení.
Funkce vázání na adresu IP, MAC, port, VID, ACL, zabezpečení portů, ochrana proti útokům DoS, kontrola všesměrového vysílání, DHCP Snooping, ověřování 802.1X a protokol Radius poskytují silné možnosti zabezpečení sítě.
Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP Snooping optimalizují výkon hlasových a video aplikací.
Podpora SNMP, RMON, WEB/CLI/Telnet Log-in poskytují široké možnosti správy.

Obsah balení
Zařízení
Napájecí kabel
Montážní sada k zabudování do 19" racku

Parametry
Název Hodnota
Bez ventilátoru: Ano
Funkce: VLAN
Funkce: QoS
Gigabit LAN: Všechny porty
Hloubka [mm]: 260
Jumbo rámec [Bytes]: 10240
Max. spotřeba energie [W]: 24,2
Napájení: 230V AC
Počet LAN portů: 24
Počet SFP portů: 4
Provedení: Rackmount
Provozní teplota [°C]: 0 až 40
Rychlost předávání paketů [Mpps]: 41,6
Rychlost přepínání [Gbps]: 56
Rychlosti LAN: (24) 10/100/1000Mbps
Sériový port: RJ45
Šasi: Kovové
Šířka [mm]: 440
Tabulka MAC adres: 8000
Typ napájení: Ze sítě (230V)
Výchozí IP adresa: 192.168.0.1
Výchozí jméno a heslo: admin / admin
Výška [mm]: 44
Web management: Ano


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TP-Link TL-SG5428 24x Gb + 4 SFP Slots
Diskuze k produktu: tplink-tlsg5428-24x-gb-4-sfp-slots není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.