vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TP-Link TL-SL2428 24x10/100Mbps+ 4xGb Smart Switch

Kalkulačka splátek CETELEM
3791 Kč s DPH

3133 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: TL-SL2428
Výrobce: TP-Link
Záruka: 60 měsíců
TP-Link TL-SL2428 24x10/100Mbps+ 4xGb Smart Switch
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Inteligentní přepínač TP-LINK TL-SL2428 je vybaven 24 RJ45 porty 10/100 Mbit/s, 2 RJ45 porty 10/100/1 000 Mbit/s a 4 gigabitovým combo SFP sloty. Přepínač poskytuje vysoký výkon, řízení síťového provozu QoS na podnikové úrovni, užitečné strategie zabezpečení a bohaté funkce správy na 2. vrstvě.

Inteligentní přepínač TP-LINK TL-SL2428 je cenově dostupné řešení pro malé a střední podniky. Přepínač TL-SL2428 nabízí užitečné funkce zabezpečení. Funkce Storm Control chrání proti broadcastovým, multicastovým a neznámým unicastovým bouřím. Řízení síťového provozu (QoS, L2 až L4) nabízí možnosti pokročilé řízení provozu pro plynulejší a rychlejší přenos vašich dat. Snadno ovladatelné rozhraní webové správy společně s podporou SNMP a RMON zrychlují nastavení a konfiguraci bez zbytečných prostojů. Inteligentní přepínač TP-LINK TL-SL2428 je ideální pro pracovní skupiny a oddělení vyžadující cenově dostupné řešení přepínání L2 a podporu gigabitového rozhraní.


Standardy a protokoly IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Rozhraní 24 10/100Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 Combo Gigabit SFP Slots
Síťová media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
(maximum 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Fan Quantity Fanless
Rozměry (š*h*v) 17.3*7.1*1.7 in.(440*180*44 mm)
Spotřeba Maximum: 12.48W (220V/50Hz)
Napájení 100~240VAC, 50/60Hz


Šířka pásma / Základní deska 12.8Gbps
Tabulka MAC adres 8k
Rychlost předávání paketů 9.5Mpps


Kvalita služeb Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow-based Rate Limiting
Voice VLAN
Funkce L2 IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups,
containing 4 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
TC/Root Protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
Seznam řízení přístupu L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports
Zabezpečení SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Správa Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and
TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Firmware Upgrade: TFTP Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG Public MIBS


Certifikace CE, FCC, RoHS
Obsah balení TL-SL2428;
Power Cord;
Installation Guide;
Resource CD;
Rackmount Kits;
Rubber Feet
Systémové požadavky Microsoft Windows XP, Vista™ or Windows 7, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux.
Provozní prostředí Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?);
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TP-Link TL-SL2428 24x10/100Mbps+ 4xGb Smart Switch
Diskuze k produktu: tplink-tlsl2428-smart-switch-24x10-100-2x-gbit-rj45-2x-combo-rj45-sfp není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.