vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TP-Link TL-WN751ND 150Mb Wireless N PCI Adapter

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
342 Kč s DPH

283 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem
Part no.: TL-WN751ND
Výrobce: TP-Link
Záruka: 36 měsíců
TP-Link TL-WN751ND 150Mb Wireless N PCI Adapter
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
TP-Link TL-WN751ND PCI Adapter 150 Mbit/s Wireless N

Bezdrátový PCI adaptér 150 Mbit/s Wireless N

TL-WN751ND

Hlavní znaky:
· Rychlost bezdrátového přenosu dat až 150 Mbit/s
· Poskytuje 32bitové rozhraní PCI
· Pokročilé zabezpečení připojení pomocí šifrování WPA/WPA2.
· Přiložená utilita umožňuje snadnou správu

K čemu slouží tento produkt
Zařízení TP-LINK TL-WN751ND poskytuje kompletní koncový bezdrátový přenos ze serveru nebo páteřního serveru k přepínací infrastruktuře a dál do počítače vybaveného konektorem PCI Express. Bezdrátový PCI adaptér TL-WN751ND Wireless N poskytuje širší kompatibilitu a lze jej připojit k jakémukoli standardnímu 32bitovému slotu PCI. Ve srovnání se standardními síťovými kartami PCI nabízí větší šířku pásma, spolehlivost a funkčnost. Díky tomu si můžete užívat rychlejšího a plynulejšího připojení např. pro stahování, internetovou telefonii a vysílání datového proudu videa.

Rychlost a dosah bezdrátové sítě Wireless N
S podporou standardu IEEE 802.11n zařízení TL-WN781ND může vytvořit bezdrátovou síť a dosáhnout až 9krát vyšší rychlosti a 4krát většího dosahu než u klasických produktů 11g. Ve srovnání se staršími produkty s rychlostí 54 Mbit/s zařízení TL-WN781ND přináší vyšší výkon, s kterým si lépe užijete procházení internetu, sdílení souborů nebo vysílání datového proudu médií.

Šifrování WPA/WPA2 - pokročilé zabezpečení
Co se týká zabezpečení bezdrátových sítí, šifrování WEP již nepatří mezi nejsilnější a nejúčinnější ochranu proti vnějším útokům. TL-WN751ND nabízí šifrování WPA/WPA2 vytvořené aliancí WI-FI, které chrání bezdrátovou síť před hrozbami zvenčí.
Rychlé nastavení zabezpečení
Zařízení TL-WN751ND kompatibilní s technologií WI-FI Protected Setup™ (WPS) je vybaveno funkcí rychlého nastavení zabezpečení (QSS), která je ideální pro vytvoření připojení s šifrováním WPA na ochranu před útoky zvenčí a maximalizaci prostředků. Tento způsob je nejen rychlejší než obvyklá nastavení zabezpečení, ale i pohodlnější, protože si nemusíte pamatovat žádné heslo!

Odnímatelná anténa
Zařízení TL-WN751ND je vybaveno externí anténou, kterou lze natáčet do různých směrů tak, aby vyhovovala různým provozním prostředím a dosahovala vyššího výkonu než interní anténa. Při požadavku přenosů na dlouhé vzdálenosti lze anténu vyměnit za antény s ještě větším výkonem a zajistit tak ještě větší flexibilitu a dosah bezdrátového pokrytí.

Specifikace
· Bezdrátové připojení s rychlostí až 150 Mbit/s je ideální pro hraní online her, internetovou telefonii a vysílání datového proudu videa
· Podporuje funkci QSS kompatibilní s technologií WPS pro zabezpečení bezdrátové sítě
· Podporuje šifrování 64/128 WEP, WPA /WPA2/WPA-PSK/WPA2-PSK (TKIP/AES), podporuje standard IEEE 802.1x
· Odnímatelná anténa umožňuje lepší nastavení antény a případnou výměnu za anténu s větším výkonem
· Přiložena utilita pro rychlou a bezproblémovou instalaci.
· Kompatibilní s produkty 802.11n//b/g
· Podporuje režim Ad-Hoc a režim infrastruktury
· Podporuje systémy Vista 32/64 bitů, XP 32/64 bitů, Windows 2000


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TP-Link TL-WN751ND 150Mb Wireless N PCI Adapter
Diskuze k produktu: tplink-tlwn751nd-pci-adapter-80211n-150mbps-atheros-odnimatelna-ant není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.