vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TP-Link TXM431-LR 10Gbase-SR SFP+ LC Trans. 10km

Kalkulačka splátek CETELEM
6766 Kč s DPH

5592 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: TXM431-LR
Výrobce: TP-Link
Záruka: 60 měsíců
TP-Link TXM431-LR 10Gbase-SR SFP+ LC Trans. 10km
Produkt je zařazen:

Popis produktu:


PŘEHLED/OVERVIEW
* Single-mode SFP+ LC Transceiver
* Hot-Pluggable with maximum flexibility
* Compatible with multiple TP-LINK switch models/SFP+ modules
10GBase-LR SFP+ LC Transceiver - TXM431-LR


SPECIFIKACE/SPECIFICATIONS
Standards and Protocols
* IEEE 802.3ae, CSMA/CD, TCP/IP

Wave Length
* 1310nm

Power Supply
* 3.3V

Fiber Type
* 9/125um Single-mode

Max. Cable Length
* 10km

Data Rate
* 10Gbps

Port Type
* LC/UPC

Transmission power
* 0.5 dBm(Max)
* -8.2dBm(Min)

Reception power
* 0.5dBm(Max)
* -14.4dBm(Min)

Sensitivity
* -12.6dBm

Safety & Emission
* FCC, CE

Environment
* Operating Temperature: 0°C~70°C (32?~158?)
* Storage Temperature: -40°C~80°C (-40?~176?)
* Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
* Storage Humidity: 5%~90% non-condensing


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TP-Link TXM431-LR 10Gbase-SR SFP+ LC Trans. 10km
Diskuze k produktu: tplink-txm431lr-10gbasesr-sfp-lc-trans-10km není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.