vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TP-Link TXM431-LR 10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver, 1310nm SM, 10km

Kalkulačka splátek CETELEM
8105 Kč s DPH

6698 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: TXM431-LR
Výrobce: TP-Link
Záruka: 60 měsíců
TP-Link TXM431-LR 10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver, 1310nm ...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: 10 GigabitEthernet 10GBaseLR, 10 GigabitEthernet SFP+; Síťový protokol a typ konektoru 2: 10 GigabitEthernet 10GBaseLR, 10 GigabitEthernet SFP+; Typ kabeláže: single-mode optický kabel 9/125 (OS1)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TP-Link TXM431-LR 10Gbase-LR SFP+ LC Transceiver, 1310nm SM, 10km
Diskuze k produktu: tplink-txm431lr-10gbasesr-sfp-lc-trans-10km není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.