vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TP-Link TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm MM, 300m

Kalkulačka splátek CETELEM
3565 Kč s DPH

2946 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Optické moduly
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: TXM431-SR
Výrobce: TP-Link
Záruka: 60 měsíců
TP-Link TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm M...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: 10 GigabitEthernet 10GBaseSR, 10 GigabitEthernet SFP+; Síťový protokol a typ konektoru 2: 10 GigabitEthernet 10GBaseSR, 10 GigabitEthernet SFP+; Typ kabeláže: multimode optický kabel 62.5/125 (OM1), multimode optický kabel 50/125 (OM2)


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TP-Link TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Transceiver, 850nm MM, 300m
Diskuze k produktu: tplink-txm431sr-10gbasesr-sfp-lc-trans-300m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.