vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TP-Link TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Trans. 300m

Kalkulačka splátek CETELEM
3276 Kč s DPH

2707 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: TXM431-SR
Výrobce: TP-Link
Záruka: 60 měsíců
TP-Link TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Trans. 300m
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
10GBase-SR SFP+ LC Transceiver - TXM431-SR

PŘEHLED/OVERVIEW
* Multi-mode SFP+ LC Transceiver
* Hot-Pluggable with maximum flexibility
* Compatible with multiple TP-LINK switch models/SFP+ modules

SPECIFIKACE/SPECIFICATIONS
Standards and Protocols
* IEEE 802.3ae, CSMA/CD, TCP/IP

Wave Length
* 850nm

Power Supply
* 3.3V

Fiber Type
* 50/125um or 62.5/125um Multi-mode

Max. Cable Length
* 300m or 33m

Data Rate
* 10Gbps

Port Type
* LC/UPC

Transmission power
* -1.0dBm(Max)
* -7.3dBm(Min)

Reception power
* -1.0dBm(Max)
* -9.9dBm(Min)

Sensitivity
* -11.1dBm

Safety & Emission
* FCC, CE

Environment
* Operating Temperature: 0°C~70°C
* Storage Temperature: -40°C~80°C
* Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
* Storage Humidity: 5%~90% non-condensing


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TP-Link TXM431-SR 10Gbase-SR SFP+ LC Trans. 300m
Diskuze k produktu: tplink-txm431sr-10gbasesr-sfp-lc-trans-300m není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.