vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

trackball Logitech TrackMan Marble Mouse, USB

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1353 Kč s DPH

1118 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 910-000808
Výrobce: LOGITECH
Váha: 0,198
Záruka: 36 měsíců
trackball Logitech TrackMan Marble Mouse, USB
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Celodenní pohodlí Ať už použijete pro ovládání levou nebo pravou ruku, díky této myši se budete cítit pohodlně a jistě po celý den - a myš navíc zůstane na jednom místě. Trackball v provedení pro obě ruce Díky provedení trackballu s dlouhou, širokou plochou pro dlaň a jemným křivkám se vaše ruka bude cítit pohodlně a jistě po celý den - ať už jej uchopíte pravou nebo levou ruku. Stabilní podstavec Díky stabilní konstrukci se vaše ruka bude cítit pohodlně po celý den. A navíc ušetříte místo. Optická technologie Marble Naše patentovaná technologie vám umožní plynulé snímání pohybu prakticky na libovolném povrchu, takže vaše výkonnost se nesníží, ať už budete pracovat kdekoli.* Technické specifikace: Kód: 680587 P/N: 910-000808 Záruka 3 Roky EAN: 5099206010109 Rozměry myši (š x h x v): 204 x 69 x 228 mm Technologie pohybové detekce: optický Systémové požadavky: PC Windows 7 a Windows 8, Port USB nebo PS/2, Mac OS X 10.5 nebo novější, Port USB Obsah balení: Logitech TrackMan Marble, Příručka rychlého spuštění Váha myši: 450 g Počet tlačítek: 4


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k trackball Logitech TrackMan Marble Mouse, USB
Diskuze k produktu: trackball-logitech-trackman-marble-mouse-usb není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.