vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Logitech® Wireless Trackball M570 - EER2_

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1974 Kč s DPH

1631 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Myši herní, trackbally, prezentery
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 910-002090
Výrobce: LOGITECH
Váha: 0,13
Záruka: 36 měsíců
Logitech® Wireless Trackball M570 - EER2_
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Logitech® Wireless Trackball M570. Jiný druh pohodlí. Jiný způsob ovládání.

Přestaňte honit myš po stole. Trackball je stále na místě a máte díky němu kontrolu pod palcem, takže při pohybu kurzorem není třeba pohybovat celou paží. Jeho vymodelovaný tvar podpírá vaši ruku a umožňuje tak pohodlné ovládání po celý den.
Tento trackball obsahuje přijímač Logitech® Unifying. Tento drobný bezdrátový přijímač zůstává v notebooku, takže jej při pohybu z místa na místo nemusíte odpojovat. Navíc můžete snadno doplnit kompatibilní klávesnici, numerickou klávesnici nebo myš – bez potíží s několika přijímači USB.
Nyní můžete zařízení používat po dobu až 18 měsíců bez výměny baterie*. Praktický indikátor baterie navíc pomáhá zajistit, že nikdy nebudete přistiženi v nedbalkách.
Ať již trackball použijete kdekoli, vždy máte přesnou kontrolu nad kurzorem. Pro trackball M570 nejsou problémem masivní stoly, pohodlné pohovky ani měkké postele.
Umožňuje snadné ovládání, ať již surfujete na webu na přenosném počítači nebo ovládáte multimediální počítačové centrum.

Logitech® Wireless Trackball M570 vám poskytuje jiný druh pohodlí. Tento stabilní trackball je stále na místě a jeho vymodelovaný tvar podpírá vaši ruku, abyste bez problémů mohli pracovat po celý den, místo abyste honili myš po stole. Drobný bezdrátový přijímač Logitech® Unifying je dostatečně malý, aby mohl zůstat v přenosném počítači, a trackball lze používat po dobu až 18 měsíců bez výměny baterie*. Získejte přesnou kontrolu nad kurzorem, ať již trackball chcete používat kdekoli – masivní stoly, pohodlné pohovky ani měkké postele nejsou pro zařízení M570 žádný problém. Integrované kolečko pro posuv a snadno dostupná tlačítka Zpět/Vpřed umožňují hladké surfování na přenosném počítači nebo ovládání multimediálního počítačového centra.

* Životnost baterie se může lišit v závislosti na uživateli a podmínkách používání.

Text na regálové kartě
Logitech® Wireless Trackball M570
Špičkový komfort. Ergonomické provedení.
- Bezdrátová volnost
- Přijímač Logitech® Unifying
- životnost baterie 18 měsíců*

* Životnost baterie se může lišit v závislosti na uživateli a podmínkách používání.

Obsah balení
Trackball
Přijímač Logitech® Unifying
1 baterie typu AA
Uživatelská dokumentace
Tříletá záruka a plná podpora produktu od výrobce
Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Logitech® Wireless Trackball M570 - EER2_
Diskuze k produktu: trackball-logitech-wireless-m570-usb není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.