vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Trainz Simulator 2012 GOLD

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
426 Kč s DPH

352 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Výrobce: COMGAD
Záruka: 24 měsíců
Trainz Simulator 2012 GOLD
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Vybudujte a spravujte železnici svých snů, ať už sami, nebo se svými přáteli ve hře Trainz Simulator 12: Gold Edition!

Trainz Simulator 12: Gold Edition obsahuje:

- Trainz Simulator 12 a rozšíření Service Pack 1

Objevte realismus, pružnost a možnosti, které očekáváte od toho nejlepšího vlakového simulátoru na trhu. S 8 novými klasickými a exotickými trasami včetně zbrusu nové Municiapl Transit Railway s tramvajemi a vyvýšenou vnitrostátní linkou, neuvěřitelně podrobných tras zasazených v moderním Rusku, Maďarsku, a ještě mnohem víc!


Vlastnosti hry:

Dech beroucí realismus & přesnost: Náš realistický fyzikální engine modeluje pohyb vozů, jednotlivé systémy součástí a fyzikální efekty jako vzduch a křivku odporu s pozoruhodnou přesností.
Nedostižná flexibilita: Hra Trainz je otevřená, díky čemuž umožňuje naprostou svobodu a funkčnost. Ovládání je tak prosté nebo naopak náročné, jak jen chcete. Díky více než 100 000 bezplatným stažitelným předmětům jsou možnosti úprav prakticky neomezené.
Úžasný editor světa: Snadný editor světa Surveyor vám dává možnost vybudovat libovolný svět, jaký si jen dovedete představit. Pokládání nových tras je rychlé a prosté a na výběr máte z tisíců budov, terénních prvků a dalších součástí.
Divize Mojave: Nákladní americká z 90. let vedoucí přes kalifornskou poušť včetně výběru dieselů ATSF a SP jako třeba GP60M, B40-8W, SD40T a SD45.
ECML King's Cross – Newcastle: Vylepšená a rozšířená verze prototypické britské trasy, kterou milujete a znáte z TS2010, zasazená do éry 'blue diesel' 70. let.
Jižní Čína: Tato fiktivní, ale nesmírně realistická trasa zasazená do moderní Číny představuje dieselové lokomotivy jako třeba DF7C, ND5, DF11 a DF11G.

Další aktualizace v Service Packu 1 obsahují:

Nový systém stažitelných herních předmětů, ať už placených, nebo bezplatných.
Nový systém navigace v podobě přepracovaného uživatelského rozhraní.
Rozšířená zvuková knihovna. Zvuky nyní vydává každý aspekt prostředí, ne jen lokomotivy.
Nastavitelná schémata ovládání nyní hráčům umožňují přiřadit ovládání lokomotivy a úkolů ke klávesnici, myši nebo dalším herním zařízením.
Dodány funkce A.W.S (Systém pokročilého varování) pro britskou trasu ECML (East Coast Main Line).
Vylepšený fyzikální systém spřáhel, spojení mezi lokomotivami a železničním parkem je nyní realističtější než kdekoliv jinde.


Minimální požadavky

OS: Windows XP SP3 / Vista / Windows 7
Procesor: Pentium D 3.4GHz
RAM: 1 GB RAM
HDD: 16 GB
Grafická karta: nVidia GeForce 7200/128MBPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Trainz Simulator 2012 GOLD
Diskuze k produktu: trainz-simulator-2012-gold není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.