vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Tříletá záruka s opravou u zákazníka následující pracovní den pro LCD se zakl. zarukou 3/3/0 do 30"

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
127 Kč s DPH

105 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
cena 100,1-300
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: U0VM5E
Výrobce: HP
Záruka: doživotní
Tříletá záruka s opravou u zákazníka následující pracovní...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Zahájení opravy následující pracovní den je služba, která zákazníkovi zaručuje telefonní podporu a podporu přímo v místě instalace zařízení HP produktů. Služba zahrnuje veškeré nahradní díly, servisní práce a cestu technika. Služba je k dispozici od 8:00 – 17:00 hod. od pondělí do pátku vyjma státních svátků. Odborný pracovník dorazí na pracoviště následující pracovní den, poté co byl zaregistrován telefonický požadavek, a začne pracovat na odstranění HW problému. Zásah u zákazníka následující den po dobu 3 let


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Tříletá záruka s opravou u zákazníka následující pracovní den pro LCD se zakl. zarukou 3/3/0 do 30"
Diskuze k produktu: trileta-zaruka-s-opravou-u-zakaznika-nasledujici-pracovni-den-pro-lcd-se-zakl-zarukou-3-3-0-do-30 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.