vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Tristar AC-5520 vysoce kvalitní odvlhčovač s tichým provozem, odvlhčuje 20l denně, nádrž 5l

Kalkulačka splátek CETELEM
5890 Kč s DPH

4868 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Tristar nebo Péče o dítě
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 8713016055200
Výrobce: Tristar
Záruka: 24 měsíců
Tristar AC-5520 vysoce kvalitní odvlhčovač s tichým provo...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Odvlhčovač s vysoce kvalitním rotačním kompresorem a tichým provozem, pro který je vhodný i pro použití v obývacích pokojích a ložnicích. Díky kompaktnosti může být tento odvlhčovač umístěn i v jiných uzavřených prostorech jako např. karavanech, lodích, koupelnách a v různých skladovacích prostorech. Parametry: odvlhčuje 20L denně, nádrž pro odvlčenou vodu: 5 L s indikací plnosti nádrže a automatické vypnutí při dosažení plné nádrže, vypouštěcí ventil, vyjmutelný karbonový filtr, digitální kontrolní panel, indikátor vlhkosti (4 led světla), nastavitelná rychlost ventilátoru: 2 rychlosti, integrované rukojeti, otočná kolečka, průtok vzduchu: 150 m3/hod, min - max. okolní teplota 5 - 32 oC, rozměry: 33, 6 x 21 x 56,9 cm, váha: 11 kg.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Tristar AC-5520 vysoce kvalitní odvlhčovač s tichým provozem, odvlhčuje 20l denně, nádrž 5l
Diskuze k produktu: tristar-ac5520-vysoce-kvalitni-odvlhcovac-s-tichym-provozem-odvlhcuje-20l-denne-nadrz-5l není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.