vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Tristar MX-4163 Mixér, multifunkční kuchyňský robot 800 W, 12 funkcí

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2660 Kč s DPH

2198 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Tristar nebo Kuchyňské roboty nebo Kuchyň vybavení
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 8713016041630
Výrobce: Tristar
Záruka: 24 měsíců
Tristar MX-4163 Mixér, multifunkční kuchyňský robot 800 W...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Kuchyňský robot se silným výkonem 800 Watt. Na jedné základně umožňuje až 12 růných funkcí. Stylové provedení díky modrému podsvícení ovládacího knoflíku a nerezovému provedení. Různé nastavení rychlosti pomocí podsvětleného knoflíku, pulsní funkce, uzamykatelné pomocí bezpečnostního systému, smoothie funkce, funkce drcení ledu, odšťavňovač citrusů, pěchovač, 3 kotouče: hrubé strouhání, jemné strouhání, plátková silné a slabé. Odnímatelná mísa 1,5 l, víko s otvorem pro doplňování - 4 cm, mísa na sekání 2,4 l. Jednoduše rozebratelné pro komfortní čištění, jednotlivé části omyvatelné v myčce. Příkon: 800 Watt


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Tristar MX-4163 Mixér, multifunkční kuchyňský robot 800 W, 12 funkcí
Diskuze k produktu: tristar-mx4163-multifunkcni-kuchynsky-robot-800-w-12-funkci není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.