vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Tristar RA-2995 gril

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
1760 Kč s DPH

1455 Kč bez DPH
Dostupnost: Neznámá
Výrobce: Tristar
Váha: 4,2
Tristar RA-2995 gril
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Raclette a stolní gril TRISTAR RA 2995 je kombinace raclette grilu a grilu stolního dva v jednom. Součástí jsou dvě pečicí plotny o rozměru 47x23 z litého hliníku, silné, neprohýbají se, mají výborný přenos tepla - rychle se prohřívájí. Jedna grilovací deska je zcela hladká - vhodná pro přípravu palačinek, vajec, bramboráků, pečiva - druhá vroubkovaná, ideální pro grilování různých druhů masa, ryb, zeleniny, aj. Díky kvalitní nepřipékavé desce můžete grilovat takřka bez nutnosti přidaného tuku - zdravé, dietní pokrmy.
Na pečicí desce můžete péci ryby, maso nebo zeleninu, brambory a jiné, a současně využívat raclette (pánvičky pro přípravu například sýra apod.). Součástí je 8 pánviček, Gourmet set Tristar RA 2995 je vhodný až pro 8 osob. Gril má výkon 1400W. Je vybaven plynule regulovatelným termostatem pro jednoduché nastavení pro různé druhy potravin - ovladač je stylově modře podsvícený. Díky nepřilnavé úpravy se gril dobře čistí.
Barva černá
Materiál pečící plochy litý hliník, vroubkovaná a hladká plotna
Velikost pečící plochy 470x230 mm každá
Napětí [V] 240V
Výkon [W] 1400W


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Tristar RA-2995 gril
Diskuze k produktu: tristar-ra2995-gril není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.