vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TRUST Vestavěný spínač k bezdrátovému spínání světel a zař.(max. 1000 W) ACM-1000

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
622 Kč s DPH

514 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 71015
Výrobce: TRUST
Záruka: 24 měsíců
TRUST Vestavěný spínač k bezdrátovému spínání světel a za...
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Trust Smart Home Vestavěný spínač ACM-1000 Bezdrátové ovládání světel a zařízení. Pomocí ACM-1000 Trust Smart Home můžete snadno zapínat a vypínat světla přímo z vaší pohovky. Funkce Snadná montáž: Namontujte zařízení do dostávající instalační skříňky Integrace v domě: Není nutné vrtat otvory pro trubky ani natahovat kabely Bezdrátový dosah až 30 m (i napříč zdmi) Přijímač lze ovládat bezdrátově pomocí až 6 přenašečů (dálkové ovládání, nástěnný spínač, pohybový senzor atd.) Holandská konstrukce, splňuje ty nejpřísnější evropské bezpečnostní normy Velmi vhodné ke snadnému ovládání všech světel a zařízení Velmi vhodné pro osoby s omezenou pohyblivostí Velikost: 53 x 53 x 25 mm Snadná instalace Při instalaci tohoto produktu je vyžadována základní znalost elektrické montáže. Vypněte přívod elektrické energie a namontujte ACM-1000 do stávající instalační skříňky (nástěnná nebo na stropě). Není nutné vrtat otvory pro trubky ani natahovat kabely. Pozorně si přečtěte uživatelskou příručku a dbejte, abyste nepřekročili maximální počet 1000 wattů. Vylepšení systému SMART Bridgit System Produkty Smart Home lze kombinovat s četnými doplňky. ACM-1000 lze připojit až k šesti různým přenašečům Trust Smart Home: např. k dálkovému ovládání, nástěnným spínačům, pohybovým senzorům a internetovým ovládacím stanicím, takže lze světla ovládat pomocí mobilního telefonu či tabletu. Integrováno doma Po instalaci je ACM-1000 hladce integrován v domě a není na něj vidět. Nyní můžete používat kterýkoliv přenašeč Trust Smart Home (není přibalen) jejich zapnutí či vypnutí z kteréhokoliv místa v domě. Kompatibilita Určeno pro všechny přenašeče Trust Smart Home Určeno pro všechna světla a elektronická zařízení až do 1000 W Obsah balení: Uživatelská příručka ACM-1000 Vestavěný spínač


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TRUST Vestavěný spínač k bezdrátovému spínání světel a zař.(max. 1000 W) ACM-1000
Diskuze k produktu: trust-builtin-switch-acm1000 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.