vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

zvuk. systém TRUST Byron 2.1 Speaker Set

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
2597 Kč s DPH

2146 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 20872
Výrobce: TRUST
Záruka: 24 měsíců
zvuk. systém TRUST Byron 2.1 Speaker Set
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Trust Byron Sada reproduktorů 2.1 se subwooferem Atraktivní design v kombinaci s hutným zvukem Kovové akcenty na subwooferu a satelitních reproduktorech přispívají k výraznému designu sady reproduktorů Trust Byron 2.1. Takový design si žádá i pořádný zvukový výkon – se 120 W výstupního výkonu a subwooferem s izolačními nožkami oplývá tato sada reproduktorů veškerým potřebným zvukovým výkonem! Průmyslový vzhled, hutný zvuk Sada reproduktorů Byron je zárukou hutného, avšak zároveň i čistého zvuku. Špičkové zvukové kvality je dosahováno díky hutným basům v kombinaci s výraznými vyššími tóny linoucími se ze satelitních reproduktorů. Kovové akcenty na subwooferu a satelitních reproduktorech přispívají k výraznému designu, který tak odpovídá skvělému zvuku. Pohodlný ovladač hlasitosti Ovládání všech funkcí na dosah ruky Kabelový ovladač hlasitosti můžete umístit kamkoliv v dosahu rukou, takže kdykoliv snadno nastavíte hlasitost. Na ovladači je konektor na sluchátka a vstup line-in. Díky konektoru na sluchátka můžete podle potřeby poslouchat hudbu, aniž byste rušili ostatní. Vstup line-in lze použít ke snadnému připojení jiného zvukového zařízení – jednoduše připojte tablet, mobilní telefon nebo jakékoliv jiné zvukové zařízení na stole a přehrávejte nahlas oblíbenou hudbu! Základní vlastnosti Vysoce kvalitní zvuk s hlubokými basy 60 W RMS, špičkový výkon 120 W Ohromující provedení s kovovými akcenty Praktické kabelové ovládání hlasitosti se sluchátkovým a linkovým připojením Dodatečné ovládání hlasitosti a basů na subwooferu Izolační podstavce pod subwooferem absorbují nežádoucí vibrace, a zvyšují tak kvalitu zvuku. Inteligentní správa napájení: automaticky přejde do pohotovostního režimu po určité době nečinnosti. Vhodné pro použití se stolním a přenosným počítačem, tabletem, telefonem televizí nebo přehrávačem MP3


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k zvuk. systém TRUST Byron 2.1 Speaker Set
Diskuze k produktu: trust-byron-21-speaker-set není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.