vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

nabíječka TRUST Car 230 Volt Power Socket

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
995 Kč s DPH

822 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 20838
Výrobce: TRUST
Záruka: 24 měsíců
nabíječka TRUST Car 230 Volt Power Socket
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Trust 230V měnič napětí do automobilu Díky automobilovému měniči napětí Trust můžete nabíjet či napájet veškerá zařízení z autobaterie. Jednoduše měnič připojte do automobilové napájecí zásuvky 12 V. Měnič bude fungovat jako výstupní zásuvka 230 V, takže můžete nabíjet nebo napájet notebook, přenosný přehrávač DVD nebo mobilní telefony a navigační systémy (přes port USB 1 A / 5 W) Zásuvka 230 V ve vašem voze Měnič napětí 150 W promění automobilovou napájecí zásuvku 12 V na zásuvku 230 V, takže můžete napájet všechna zařízení, když jste zrovna na cestách. Zařízení snadno připojte do zásuvky slučitelné s klasickou nástěnnou zásuvkou 230 V. Užívejte si svobodu nabíjení, ať už se vydáte kamkoliv. Nabíjení na cestách v jakékoliv situaci Využijte automobilový měnič napájení Trust, trávíte-li spoustu času při práci na cestách a vždy potřebujete plně nabitý přenosný počítač. Jednoduše počítač nabijte při řízení nebo pracujte na místě spolujezdce. Chystáte se na dovolenou? Během dlouhých cest budete mít jistotu, že váš přenosný přehrávač DVD či tablet budou vždy nabity. Základní vlastnosti 150 W stabilního napájení pro nepřerušované nabíjení (špička 300 W) Nabíjecí přípojka USB s výstupem 2.1 A/10 W k nabíjení mobilních telefonů a navigačního systému Elegantní bezpečnostní provedení s pojistkou, přepěťovou ochranou a ochranou proti přehřátí Funkce automatického vypnutí pro prevenci poškození automobilu nebo vybití autobaterie Čistý, moderní design v broušeném kovu – při používání skvěle zapadne do držáku na nápoje.


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k nabíječka TRUST Car 230 Volt Power Socket
Diskuze k produktu: trust-car-230-volt-power-socket není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.