vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

TRUST GXT 240 Powerbank for PS4

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
933 Kč s DPH

771 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 20568
Výrobce: TRUST
Záruka: 24 měsíců
TRUST GXT 240 Powerbank for PS4
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Trust GXT 240 Powerbanka pro ovladač PS4 Již vás nebaví hraní s kabelovým ovladačem PS4 ani vybité baterie? Powerbanka GXT 240 je skvělým řešením, protože prodlužuje dobu hraní až na 20 hod. Čistý design Powerbanka GXT 240 je speciálně navržena pro ovladač PS4. Díky zaklapávacímu systému můžete powerbanku GXT 240 snadno přicvaknout k ovladači PS4. Powerbanka GXT 240 je tak díky této vlastnosti a také díky svému elegantnímu designu velmi vhodná pro váš ovladač. Až 20 hodin hraní navíc Vylepšíte-li ovladač PS4 powerbankou GXT 240, již nikdy vám během hry nedojdou baterie. Tato powerbanka je speciálně navržena pro ovladač PS4 a prodlouží výdrž baterie až na 20 hod hraní. Díky této vlastnosti můžete hrát dlouhé hodiny bez nutnosti připojovat dobíjecí kabel. Dobíjitelná powerbanka Jakmile úroveň nabití interní baterie v ovladači poklesne, jednoduše stiskněte tlačítko zapnutí/vypnutí (on/off) na powerbance. Rozsvítí se modrý integrovaný indikátor LED a vy můžete nadále nerušeně hrát. Nebudete-li ovladač po dobu 15 s používat, aktivuje powerbanka GXT 240 režim spánku. Dojde-li v powerbance GXT 240 energie, jednoduše ji nabijte pomocí dodávaného nabíjecího kabelu s konektorem micro-USB (rozsvítí se oranžový indikátor nabíjení LED). Powerbanka GXT 240 je opět připravena k použití. Základní vlastnosti: Dobíjecí powerbanka pro ovladač DualShock PS4 Prodlužte dobu hraní až na 20 hod. Ideální pro ovladač PS4


Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k TRUST GXT 240 Powerbank for PS4
Diskuze k produktu: trust-gxt-240-powerbank-for-ps4 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.