vyhledávání
Produkty
Speciální nabídka

Trust GXT 243 Duo Charging Dock for PS4

Neaktivní hlídací pes
Pro aktivaci hlídacího psa je třeba se přihlásit.
593 Kč s DPH

490 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Výrobce: TRUST
Záruka: 24 měsíců
Trust GXT 243 Duo Charging Dock for PS4
Produkt je zařazen:

Popis produktu:
Duální nabíjecí dok GXT 243 pro PS4
Už nemusíte nechávat konzoli PS 4 zapnutou, abyste mohli nabít své ovladače. S Trust GXT 243 Duo můžete snadno nabíjet dva ovladače současně.

Nabíjení
Ovladače PS4 DualShock jsou pokročilé gamepady s celou řadou nových funkcí, nicméně vyžadující pravidelné dobíjení. Obvyklé je dobíjení přes USB port konzole PS 4. Pak ale nemůžete tyto USB porty použít pro žádné další zařízení. Kromě toho musí být konzole po celou dobu dobíjení zapnutá.

Díky nabíjecímu doku Trust GXT 243 Charging Dock to již patří minulosti. Společnost Trust vyvinula dokovací stanici umožňující dobíjení dvou ovladačů PlayStation 4 současně. Jediné, co je třeba udělat, je zasunout dodaný napájecí adaptér do zdířky ve zdi. Konzole PlayStation 4 tak již nemusí být během nabíjení v pohotovostním režimu, což šetří spotřebu energie.

Duální nabíjecí dok
Duální nabíjecí dok slouží také jako pomůcka pro úsporu místa při uložení ovladačů PlayStation 4. Ovladače se již nemusejí jenom tak „povalovat“ na stole. Navíc se budou dobíjet pro další hru.

Nabíjecí dokovací stance Trust mají kompaktní a elegantní design, díky kterému jsou skvělým doplňkem PlayStation 4. Skvěle zapadne do každého interiéru, kde máte PS4.

Nabíjení
- Nabíjejte dva ovladače DualShock 4 současně
- Můžete nabíjet i bez PlayStation 4 v pohotovostním režimu
- USB porty konzole PS4 zůstávají volné pro jiná zařízení

Dokování
- Skladujte a nabíjejte ovladače na jednom místě
- Pomůcka šetřící míst
- Dokovací stanici můžete díky napájecímu adaptéru umístit kamkolivPřes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.


Diskuze k Trust GXT 243 Duo Charging Dock for PS4
Diskuze k produktu: trust-gxt-243-duo-charging-dock-for-ps4 není založena. Pokud chcete vložit nový příspěvek, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.
Pokud chcete sledovat diskuzi emailem, je třeba se přihlásit nebo zaregistrovat.